کد خبر: 118577 A

با حضور مسئولان شرکت مترو صورت پذیرفت؛

ساخت مترو در شهرستان قرچک با حضور مسئولان مترو و رایزنی های فرماندار و نماینده شورای شهر قرچک در دستور کار قرار گرفت.

جلسه‌ای با حضور رضا ریاحی فرماندار، مهدی زمانی افشار عضور شورای شهر، محمدرضا ملکی مجری و نماینده مترو تهران، غلامعلی کیانپور حراست شرکت مترو، روسای اداره آب، برق و گاز و پیمانکاران این پروژه برگزار شد و در ارتباط با روند اجرایی ساخت ایستگاه و پروژه متروی قرچک بحثو تبادل نظر صورت پذیرفت.

به گزارش ایلنا، در این جلسه فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به اهمیت مترو و نیاز مبرم شهروندان به این امر مهم افزود: در زمینه مترو چند اتفاق بسیار خوب افتاده است، اول اینکه با تلاش مسئولان کشوری و استانی، پروژه از حوزه راه‌آهن خارج شده و کاملاً در حوزه شرکت مترو تهران قرار گرفته و دوم اینکه ردیف اعتبار پروژه و دستگاه اجرایی پروژه نیز تغییر کرده است.

رضا ریاحی یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های توسعه‌ یافتگی در شهرستان قرچک را وجود شبکه حمل و نقل‌، مترو برای دسترسی و ارتباط با مرکز استان تهران دانست.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک از مسئولان مترو و همچنین پیمانکاران این پروژه ملی در خواست کرد که برای پیشرفت در روند اجرای این پروژه همکاری لازم را با دستگاه‌های شهرستان داشته باشند.

وی در ادامه افزود: مترو یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان قرچک بود که در دور نخست سفر هیئت دولت به تصویب رسید و اجرای آن در دستور کار قرار گرفت.

ریاحی در پایان به روسای ادارت در خصوص همکاری با پیمانکاران پروژه مترو تاکید کرد و اظهار داشت: همه مسئولان شهرستان به‌ویژه شهرداری و شورای شهر، اداره‌های برق، آب و گاز باید به صورت جدی و یک صدا برای حل مشکلات پیش رو تلاش کنند.

استان تهران برق حمل و نقل دولت راه آهن شورای شهر فرماندار فرماندار شهرستان گاز مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر