کد خبر: 120657 A

طی مراسمی با حضور کریمی معاونت عمرانی استانداری تهران، مسوولین شهرستان بهارستان، خانواده های معظم شهدا و جمعی از شهروندان نسیم شهر، سیامک امینی بعنوان شهردار نسیم شهر معرفی شد.

ایلنا، طی مراسمی با حضور کریمی معاونت عمرانی استانداری تهران، مسوولین شهرستان بهارستان، خانواده‌های معظم شهدا و جمعی از شهروندان نسیم شهر، سیامک امینی بعنوان شهردار نسیم شهر معرفی شد.

به گزارش ایلنا از بهارستان، در این مراسم که در محل فرهنگسرای قلم نسیم شهر برگزار شد کریمی معاونت عمرانی استانداری، ناجی فرماندار شهرستان بهارستان، حجت الاسلام محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، ابراهیم نکو نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سلیمان‌نژاد رئیس شورای اسلامی نسیم شهر سخنانی را بیان کردند.

ابتدای مراسم سلیمان‌نژاد، رئیس شورای اسلامی ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین، از زحمات جانعلی‌زاده در دوره تصدی شهردار نسیم شهر تقدیرکرد و با تشریح مشکلات کنونی نسیم شهر افزود: انشاء ا… شهردار جدید که فردی توانمند است با بکار گیری نیروهای کارآمد و بهره گیری کامل از پتانسیل‌های مجموعه شهرداری در راستای عمران و آبادانی از هیچ تلاشی فرو گذار نکنند.

سپس نکو نماینده مردم شهرستانهای بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری اینگونه مراسمات یک مراسم عبرت است و مسئولین باید امانتدار باشند.

وی افزود تودیع ومعارفه یک فرهنگ ارزشمند است و باید این فرهنگ را به فال نیک بگیریم.

در بخش دیگری از این مراسم حجت الاسلام محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان از زحمات و خدمات ارزنده جانعلی‌زاده در مدت تصدی شهردار نسیم شهر تقدیر کرد.

وی در ادامه سخنان خود انتصاب امینی شهردار جدید نسیم شهر را تبریک گفت و به سوابق ارزشمند وی اشاره کرد و برای ایشان آرزوی توفیق در جهت خدمتگزاری به مردم و محقق نمودن اهداف نظام عالیه مقدس جمهوری اسلامی کرد.

در بخش دیگر این مراسم ناجی فرماندار شهرستان بهارستان گفت: اعمال سیاست‌های دولت تدبیر و امید در برنامه‌های فرمانداری در این شهرستان مدنظراست که تحقق این اهداف همکاری تمامی دستگاههای دولتی را می‌طلبد.

وی در ادامه افزود: اعضای شورای اسلامی نسیم شهر بواسطه اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اند حرکت جدی خود را در این مسیر آغاز کرده‌اند که انشاء ا… شاهد عملکرد ایشان خواهیم بود.

همچنین در بخش دیگر این مراسم کریمی معاونت عمرانی استانداری تهران گفت: مردم ایران با شرکت در انتخابات پرشور بویژه انتخابات شوراهای شهر نشان دادند که به اداره شهرستان اهمیت قائل می‌شوند. انشاءا… شورا‌ها هم بتوانند با اقداماتی که انجام می‌دهند مشکلات شهروندان را مرتفع کنند.

وی در ادامه سخنان خود افزود: شورا‌ها باید با هم تعامل جدی داشته باشند و استفاده از تفکرات سازنده و نو را مسیر ترقی شورا‌ها در پیش بگیرند.

در پایان مراسم امینی شهردار جدید نسیم شهر پس از عرض ادب به پیشگاه مقام معظم رهبری و خیر مقدم به مدعوین و تقدیر از حسن اعتماد اعضای شورای اسلامی و مسوولین، با تشریح فعالیتهای گذشته خود در حیطه مدیریت شهری گفت: در راستای عمران و آبادی شهرکوتاهی نخواهد کرد و اجرای قانون، اصلاح ساختار اداری، توجه به امور فرهنگی و استفاده از نیروهای کاردان و متخصص را در اولویتهای کاری قرار خواهد داد.

استانداری تهران امام جمعه انتخابات خانواده های معظم شهدا رئیس شورای اسلامی شهرداری مجلس شورای اسلامی مشکلات مقام معظم رهبری نماینده مردم در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر