کد خبر: 122152 A

با حضور سعید وزیری:

معاون امور فرهنگی شهرداری ورامین از رونمایی کتاب تک درخت کویر در روز پنج شنبه مورخ هفتم آذرماه سال جاری خبر داد.

معاون امور فرهنگی شهرداری ورامین از رونمایی کتاب تک درخت کویر در روز پنج شنبه مورخ هفتم آذرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش ایلنا، محمدرضا تاجیک با اشاره به هفته بزرگداشت کتاب و کتابخوانی گفت: با توجه به چاپ کتاب «تک درخت کویر» با موضوع زندگی، خاطرات و تصاویر استاد سعید وزیری، مراسم رونمایی از این کتاب به زودی انجام می‌شود.
این مسئول افزود: استاد سعید وزیری از نویسندگان برجسته کشور در عرصه داستان نویسی و از چهره‌های ماندگار ورامین در حوزه ورامین‌شناسی، فرهنگ و ادبیات است.
وی تصریح کرد: در راستای تجلیل از نیم قرن تلاش فرهنگی استاد سعید وزیری، کتاب «تک درخت کویر» توسط احسان تاجیک پژوهشگر و مدرس دانشگاه جمع آوری، تدوین و توسط انتشارات نظری منتشر شده است.
تاجیک خاطر نشان کرد: این مراسم با حضور مسولان واندیشمندان حوزه فرهنگ و داستان نویسی کشور، شاعران، نویسندگان، هنرمندان و شاگردان استاد درروز پنج شنبه مورخ هفتم آذرماه سال جاری و از ساعت ۱۵در محل سالن همایشهای شهید علی تاجیک شهرداری ورامین برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در پایان گفت: این مراسم به همت مرکز ورامین‌شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین و با همکاری شورای اسلامی شهر، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ورامین، میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین، ماهنامه ارمغان ورامین و انتشارات نظری برگزار و شرکت برای عموم علاقمندان به حوزه فرهنگ آزاد است.

ادبیات شورای اسلامی شهر شهرداری صنایع دستی و گردشگری فرهنگی و اجتماعی معاون فرهنگی و اجتماعی داستان ورامین درخت کویر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر