کد خبر: 122371 A

فرماندار رباط کریم:

فرماندار رباط کریم گفت: اصلاح ساختار و مدیریت اقتصادی کشور در دولت، نوید بخش افق های نو در صیانت از اشتغال پایدار و ایجاد فرصت های شغلی جدید است

ایلنا: فرماندار رباط کریم گفت: اصلاح ساختار و مدیریت اقتصادی کشور در دولت، نوید بخش افق‌های نو در صیانت از اشتغال پایدار و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید است.

به گزارش ایلنا، بیژن سلیمان‌پور در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رباط کریم که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: اشتغال یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه به ویژه جوانان است و این مهم یک مساله چندوجه است. وبرای حل مشکل اشتغال باید تحولی در حوزه مدیریت کلان اقتصادی و مدیریت کشور ایجاد شود.

به گزارش ایلنا از رباط کریم، وی افزود: رسالت اصلی دولت این است که با همکاری وتقویت بخش خصوصی زمینه لازم برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف را فراهم کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم اضافه کرد: امیدواریم با سیاست‌هایی که دولت یازدهم در پیش گرفته و آرامش و ثباتی که در کشور حاکم شده، رونق اقتصادی شکل بگیرد و مقدمات ایجاد ظرفیتهای جدید شغلی فراهم شود.

سلیمان‌پور شرایط شهرستان رباط کریم رابرای ورود و فعالیت بخش خصوصی مطلوب خواندو ابراز امید واری کرد: باید بتوان با ایجاد یک فضای گفت‌وگو و تعامل مثبت میان دستگاه‌های مختلف اجرایی و بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران، زمینه بهبود فضای کسب و کار را در شهرستان به وجود آورد.

فرماندار رباط کریم گفت: در حال حاضر تلاش و سعی ما بر این است که از وضعیت اشتغال موجود صیانت کرده و سپس برای ایجاد ظرفیتهای شغلی جدید برنامه ریزی کنیم.

در ادامه این جلسه وضعیت کنونی و عملکرد ادارات شهرستان رباط کریم در حوزه اشتغال بررسی شد.

اشتغال ایجاد اشتغال بخش خصوصی جامعه دولت سرمایه گذاران سرمایه گذاری فرماندار کسب و کار سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر