کد خبر: 122372 A

فرماندار شهرستان رباط کریم:

جلسه کارگروه صنعت و معدن به ریاست بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان رباط کریم در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

ایلنا: جلسه کارگروه صنعت و معدن به ریاست بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان رباط کریم در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در این جلسه اظهار داشت: رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی سبب رونق و گسترش واحدهای اقتصادی در شهرستان می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، وی افزود: در دولت تدبیر و امید، افرادی کارکشته و توانمند وارد حوزه صنعت شده‌اند که امید می‌رود با نغییر ساختار مدیریتی، اتفاقات خوبی در بخش صنعت به وقوع بپیوندد و مشکلات موجود برطرف شود.

سلیمان‌پور ادامه داد: مدیریت شهرستان قادر به حل بخشی از مشکلات و خواسته‌های صنعتگران است و در این خصوص، نیازمند حمایت و مساعدت مسئولان و دستگاههای فرا دستی هستیم.

فرماندار شهرستان رباط کریم با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدی و صنایع، سبب رونق و گسترش واحدهای اقتصادی و اشتغالزایی در منطقه می‌شود، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی مرتبط باید با تلاشی مضاعف برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آن‌ها گام‌های اساسی برداریند تا شاهد رشد و توسعه صنعت و ایجاد اشتغال پایدار در رباط کریم باشیم.

وی تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید از ظرفیت‌های قانونی و اختیارات اجرایی، جهت رفع مشکلات و موانع صنعت و برای اتخاذ سیاستهای حمایتی دراین بخش صنعت بهره گیری کنند.

سلیمان‌پور در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت شهرکهای صنعتی شهرستان اشاره کرد و گفت: به منظور بررسی و رفع مشکلات شهرکهای صنعتی خصوصی شهید زواره‌ای، کاظم آباد و ده حسن کارگروه ویژه‌ای تشکیل می‌شود.

فرمانداررباط کریم با تاکید بر حفظ کاربری زراعی زمین‌های کشاورزی تصریح کرد: ما ضمن حمایت از صاحبان صنعت و تلاش برای توسعه صنایع شهرستان، با هرگونه تغییر کاربری غیر قانونی اراضی کشاورزی به طور جدی برخورد می‌کنیم.

سلیمان‌پور خاطر نشان کرد: با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید و برنامه‌های توسعه محور دولت یازدهم، صنعتگران امیدی دوباره یافتند تا با رفع مشکلات و چالش‌های این بخش در رشد وتوسعه کشور سهیم باشند.

تغییر کاربری دستگاه های اجرایی دولت رشد رشد و توسعه زمین صنعت صنعت و معدن فرماندار شهرستان کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر