کد خبر: 128343 A

صبح امروز؛

«آزمان کادری» به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک انتخاب و معرفی شد.

«آزمان کادری» به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک انتخاب و معرفی شد.
به گزارش ایلنا، مراسم معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک صبح امروز با حضور رضا ریاحی فرماندار، ابراهیم طاهرنژاد مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران برگزار و آزمان کاردی به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.
فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم اظهار داشت: سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا و ایثارگری خانواده‌های آنان است پس خدمت به خانواده شهدا یک وظیفه بسیار مهم برای هر مسئولی محسوب می‌شود.
رضا ریاحی با تأکید بر اینکه بایستی در بنیاد شهید و امور ایثارگران انسانهایی شایسته به عنوان خدمتگزار مشغول فعالیت باشند، افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران در هر پست و مقامی که باشیم سعادت است اما فعالیت در بنیاد شهید و خدمت به خانواده‌های معزز و معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان دارای اجر بیشتری خواهد داشت.
وی از زحمات عباس برکان رئیس بنیاد شهید شهرستانهای ورامین و قرچک در طول دوران تصدی وی در این شهرستان تقدیر کرد و از سرپرست جدید بنیاد شهید این منطقه نیز خواست با تمام قوا خود را برای خدمت رسانی بیش از پیش به خانواده‌های شهدا و سایر ارباب رجوعان این اداره آماده کند.
ریاحی همچنین بر تداوم برنامه‌های دیدار با خانواده شهدا و جانبازان تأکید کرد.
گفتنی است آزمان کاری از سال ۷۵ تا کنون در مسئولیت‌های گوناگون بنیاد شهید مشغول فعالیت بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به معاون فرهنگی و اداری مالی بنیاد شهید شهرستان ورامین و رئیس حوزه مدیرکل و مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران اشاره کرد.
وی علاوه بر سمت‌های مذکور، در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت فوتبال شهرستان ورامین مشغول فعالیت است.

ایران اسلامی بنیاد شهید بنیاد شهید و امور ایثارگران جانبازان خانواده های شهدا خدمت رسانی فرماندار مدیر روابط عمومی معارفه نظام جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر