کد خبر: 128496 A

صبح امروز صورت گرفت؛

فرماندار شهرستان قرچک با سه خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات این افراد قرار گرفت.

فرماندار شهرستان قرچک با سه خانواده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات این افراد قرار گرفت.
به گزارش ایلنا، رضا ریاحی فرماندار و حسین فتح آبادی رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان قرچک صبح امروز به منظور آگاهی دقیق از مشکلات مددجویان و به منظور رفع گرفتاری‌های آنان، در منزل این افراد حضور یافته و با آن‌ها به گفتگو پرداختند.
فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این دیدار گفت: توانمندسازی مددجویان از مهم‌ترین رویکردهای کمیته امداد امام خمینی(ره) است که باید با جدیت بیشتر دنبال شود.
رضا ریاحی با تأکید بر اینکه تمامی ادارات باید به اندازه وسعی که دارند به کمک نیازمندان بشتابند، افزود: کمیته امداد امام(ره) همواره برای کمک به محرومان و مستضعفان خدمت صادقانه داشته و روحیه خدمتگزاری همواره در این نهاد وجود داشته است.
وی عنوان کرد: خدمات کمیته امداد در کشور همواره آثار مثبتی در حمایت از محرومان جامعه داشته و این نهاد با حمایت مادی و معنوی خود از اقشار آسیب پذیر جامعه، توانسته در توانمندسازی مادی و فکری افراد تحت پوشش خود، کارنامه موفقی برجای بگذارد.
گفتنی است در پایان این بازدید مبالغی برای هزینه درمان، تعمیرات منزل و خرید جهیزیه از سوی فرماندار شهرستان قرچک به این خانواده‌ها اهدا شد.
همچنین رئیس کمیته امداد شهرستان نیز از تسهیل در درمان افراد تحت پوشش این نهاد با همکاری مرکز دارالشفای قرچک خبر داد.

پوشش جامعه خانواده درمان فرماندار کمیته امداد کمیته امداد امام کمیته امداد امام خمینی مادی و معنوی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر