کد خبر: 131230 A

فرماندار شهرستان قرچک تاکید کرد:

شهرستان قرچک با اینکه نوپاست اما در حوزه ورزش حضوری پررنگ در سطح کشور داشته و از این بابت است که بایستی به دنبال رفع نقایص باشیم تا بیش از این بتوانیم نام قرچک را در حوزه ورزش نمایان کنیم.

فرماندار شهرستان قرچک به جایگاه و نقش با اهمیت ورزش در سطح جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: ورزش زیربنای حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی است.
به گزارش ایلنا، رضا ریاحی در بازدید از اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی افزود: شهرستان قرچک با اینکه نوپاست اما در حوزه ورزش حضوری پررنگ در سطح کشور داشته و از این بابت است که بایستی به دنبال رفع نقایص باشیم تا بیش از این بتوانیم نام قرچک را در حوزه ورزش نمایان کنیم.
وی خدمات اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک را مثبت ارزیابی و بیان کرد: این اداره علاوه بر حوزه ورزش باید بتواند برنامه ریزی بهتری برای نشاط و سلامتی به خصوص برای جوانان داشته باشد و از این حوزه غفلت نکند.
ریاحی با تأکید بر اینکه باید مشارکت بخش خصوصی در حوزه ورزش تقویت شود، از اداره ورزش و جوانان خواست برای تمامی مراکزی که تجهیز می‌نماید و به بهره برداری می‌رساند مراسم افتتاحیه بگذارد و مردم و مسئولان را از راه اندازی این اماکن آگاه کند.
وی به استعدادیابی در حوزه ورزش نیز تأکید ویژه داشت و عنوان کرد: کارکنان اداره ورزش باید تلاش کنند هم خود را به لحاظ کسب تجارب علمی و عملی در ورزش ارتقا دهند و هم شهرستان را به نقطه اوج برساند چرا که قرچک از شهرستانهایی است که به لحاظ ورزش و قهرمان پروری در سطح استان تهران و کشور خوش درخشیده است.
در ادامه نیز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از تعامل فرماندار و مجموعه فرمانداری با این اداره تقدیر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه فرماندار شهرستان قرچک همواره روند کار این اداره را رصد کرده‌اند و حمایت‌های لازم را نیز از ورزشکاران داشته است.
حسین قاسی‌زاده افزود: شهرستان قرچک ۱۰ هزار ورزشکار، ۴۲ هیئت ورزشی و ۳۵۰ قهرمان کشوری و المپیکی دارد که امیدواریم در سال ۹۳ بتوانیم از این حیثهمطراز شهرستان ری شویم.
وی با بیان اینکه سال گذشته از ۵۳ نفر اعزامی به المپیک یک نفر از قرچک بوده و نیز از تعداد ورزشکاران پارالمپیک نیز یک نفر از این شهرستان اعزام شده است، افزود: ورزش قرچک به خصوص در حوزه فوتسال به دلیل وجود تیم شهید منصوری خوش درخشیده بطوریکه ۹ نفر از اعضای این تیم به تیم ملی فراخوانده شدند.
این مسئول گفت: تا به امروز ۸ کلاس مربیگری در سطح شهرستان برگزار شده و از این طریق ۱۰۰ نفر کارت مربیگری دریافت کردند همچنین قصد داریم بسیجی وار جایگاه ورزش قرچک را بیش از این در سطح استان و کشور ارتقا دهیم تا ورزش این منطقه به سطح جهانی برسد.

اداره ورزش و جوانان استان تهران المپیک بخش خصوصی تیم ملی جامعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرهنگی و اجتماعی فوتسال ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر