کد خبر: 136483 A

شهردار نسیم شهر:

پروژه آسفالت محله رسالت صد در صد در اولویت بوده لکن امری نیست که یک شبه و یکروزه انجام پذیرد و در ابتدا می‌بایست زیر ساخت‌های لازم را فراهم نمائیم.

ایلنا: سیامک امینی شهردار نسیم شهر در مصاحبه‌ای، ضمن بیان مطالبی پیرامون مشکلات یکی از محلات نسیم شهر یعنی محله رسالت در خصوص وضعیت معابر و آسفالت محله مذکور گفت: پروژه آسفالت محله رسالت صد در صد در اولویت بوده لکن امری نیست که یک شبه و یکروزه انجام پذیرد و در ابتدا می‌بایست زیر ساخت‌های لازم را فراهم نمائیم.

به گزارش ایلنا، شهردار نسیم شهر با اشاره به معضل پارکینگ در محله رسالت وجود یک طبقه پارکینگ برای هر ساختمان با تراکم ۱۲۰ تا ۱۴۰ درصد را لازم الاجرا خوانده و بیان داشت: اصولا «انگیزه‌ای برای احداثپارکینگ در شهروندان وجود ندارد و این امریست ناپسند که در نسیم شهر مرسوم شده است.

وی در خصوص طرح تفصیلی بیان کرد: به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی طرح تفصیلی قابل انعطاف نیست.

سیامک امینی تعامل و همبستگی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری نسیم شهر را در تحقق اهداف و حل مشکلات و معضلات فوق الذکر حائز اهمیت خوانده و مسئولیت حوزهٔ شهرسازی شهرداری نسیم شهر را در نظارت دقیق و انجام آن مهم ارزیابی کرد.

شهردار نسیم شهر در خاتمه افزود: همگام با صدور مجوز ساخت و همکاری توام شهروندان عزیز، احداثپارکینگ از خواسته‌های اساسی شهرداری و نیاز شهری بوده و در این راستا هیچ کوتاهی و بی‌قانونی قابل قبول نخواهد بود.

اعضای شورای اسلامی شهر شهرداری مشکلات مصاحبه محله شهروندان شهردار انگیزه نسیم احداثپارکینگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر