کد خبر: 136864 A

در پایان رقابت‌های آینده سازان المپیک کشور:

در پایان رقابتهای تکواندو آینده سازان المپیک کشور، عنوان بر‌ترین سرپرست و مربی و همچنین کاپ اخلاق به تیم ورامین رسید.

در پایان رقابتهای تکواندو آینده سازان المپیک کشور، عنوان بر‌ترین سرپرست و مربی و همچنین کاپ اخلاق به تیم ورامین رسید.
به گزارش ایلنا، ریحانه خلاقی بعنوان بر‌ترین سرپرست و اکرم محمدی عنوان بهترین مربی را از آن خود کردند و بعد از کسب عنوان سوم تیم تکواندو در کشور، کاپ اخلاق نیز به بانوان ورامینی رسید.
سرپرست تیم تکواندو نوجوانان ورامین بعد از کسب این افتخارات اظهار داشت: پس از ۱۰ هفته رقابت که به صورت رفت و برگشت و با حضور تیم‌هایی قدرتمند از سراسر کشور برگزار شد، نماینده ورامین توانست عنوان سومی کشور را از آن خود کند و برگ زرین دیگری به افتخارات ورزش بانوان بیفزاید.
خلاقی گفت: مسابقات در ۱۰ وزن از ابتدای سال جاری آغاز شد و تکواندوکاران نوجوان ورامین با درخشش در این رقابت‌ها توانستند شایستگیهای خود را به نمایش بگذارند.
وی افزود: بعد از کسب عنوان سوم، کاپ اخلاق نیز به تیم ورامین رسید تا سال جاری، سالی خوش یمن برای تکواندو بانوان در سنین پایه باشد.
سرپرست تیم تکواندو ادامه داد: حکم بهترین مربی نیز به محمدی تعلق گرفت تا شایستگی‌های مربیان ورامین در کشور به اثبات برسد.
خلاقی اظهار داشت: در پایان رقابت‌ها، تیم‌های استیل البرز و شمال تهران توانستند به ترتیب سکوهای اول و دوم را به خود اختصاص دهند و نماینده ورامین روی سکوی سوم ایستاد.

اخلاق المپیک تکواندو رفت و برگشت رقابت سرپرست تیم وزن یمن ورامین نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر