کد خبر: 137946 A

جشنواره فرهنگی، ورزشی بانوان شهرستان بهارستان با مشارکت امور بانوان و خانواده فرمانداری و اداره ورزش و جوانان در محل فرهنگسرای قرآن و عترت(ع) برگزار شد.

ایلنا: جشنواره فرهنگی، ورزشی بانوان شهرستان بهارستان با مشارکت امور بانوان و خانواده فرمانداری و اداره ورزش و جوانان در محل فرهنگسرای قرآن و عترت(ع) برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری، سعید ناجی در آئین برگزاری این جشنواره گفت: عزت و سربلندی کشور و مردم در سایه فداکاری و جانبازی شهدا و تلاش و فعالیت‌های خستگی ناپذیر و ایثارگرانه و رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه دهه مبارک فجر گفت: لازم است با آمادگی بیشتر به استقبال برنامه‌های ایام الله دهه فجر برویم چراکه دهه مبارک فجر نه تنها سرآغاز نظام و انقلاب شکوه‌مند جمهوری اسلامی در ایران بلکه آغازگر تحول عظیم و حرکتی بزرگ در تغییر ساختار نظام بین الملل و سیاست جهانی است.

رئیس شورای ورزش شهرستان بهارستان با اشاره به موفقیت‌ها و نقش بانوان در زمینه‌های اجتماعی و ورزشی گفت: بانوان به عنوان نیمی از جمعیت کشور سهم بسزایی در بهره‌مندی از امکانات و نیز ایفای نقش به عهده دارند و باید با تشکیل NGO‌ها و تشکل‌های غیردولتی و سازمان‌های مردم نهاد، حداکثر استفاده از ظرفیت، استعداد و امکانات موجود در راستای بهره‌مندی و تعالی جامعه بانوان در بخش آموزشی، فرهنگی و ورزشی صورت پذیرد.

ناجی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه همگان خواند و افزود: حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی و ورزشی منافاتی با احکام دینی و قوانین الهی ندارد و هنر ما این است که همگام با ارزش‌های دینی، فرهنگی و انسانی که در تمام مکاتب محترم شمرده شده بتوانیم قدم برداریم.

در پایان این جشنواره با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی از جمله سرود، حرکات ورزشی تیمی و برگزاری مسابقه، از برخی مقام آوران ملی و بین المللی با اهدای جوایز تجلیل به عمل آمد.

اداره ورزش و جوانان امام راحل امر به معروف و نهی از منکر انقلاب برنامه های متنوع فرهنگی جامعه خانواده فرماندار شهرستان قرآن هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر