کد خبر: 139477 A

از شاعران استان تهران برای سرودن شعر دعوت شد:

شاعران و علاقه‌مندان به شعر در استان تهران می‌توانند با سرودن اشعار با موضوعات ورزش، سلامتی، زندگی و نشاط در جشنواره شعر استانی طراوت حضوری فعال داشته باشند.

شاعران و علاقه‌مندان به شعر در استان تهران می‌توانند با سرودن اشعار با موضوعات ورزش، سلامتی، زندگی و نشاط در جشنواره شعر استانی طراوت حضوری فعال داشته باشند.
به گزارش ایلنا، دبیر جشنواره شعر استانی طروات با اعلام این خبر گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین برای اولین بار جشنواره‌ای پایه ریزی نموده تا شاعران و علاقه مندان به شعر با سرودن اشعاری با موضوعات ورزش، سلامتی، زندگی و نشاط شانس خود جهت کسب عنوان بر‌ترین را در جشنواره طراوت آزمایش نمایند.
علیرضا فرجی افزود: جهت سهولت در ارسال آثار نمابر ۳۶۲۵۹۵۵۵ در نظر گرفته شده است و شاعران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۶۲۴۴۲۶۲ یا ۳۶۲۵۵۳۶۳ تماس حاصل نمایند.
وی اظهار داشت: دبیرخانه این جشنواره اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین در نظر گرفته شده است و واحد معاونت توسعه امور ورزش آماده دریافت هرگونه آثار می‌باشد.
دبیر جشنواره ادامه داد: آدرس اینترنتی shereostan @ gmail. com راه اندازی گردیده تا افراد از طریق این آدرس، آثار خود را در قالبهای مختلف و با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس تا تاریخ ۲۹/۲ / ۱۳۹۳ ارسال نمایند.
فرجی گفت: اختتامیه جشنواره در خردادماه سال ۱۳۹۳ برگزار و مکان و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد که در این مراسم ۱۰ شاعر بر‌تر و ۲۰ نفر نیز شایسته تقدیر معرفی می‌شوند.
معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: جوایز نفیس و ارزنده به همراه تندیس برای برترین‌های این جشنواره در نظر گرفته شده است و تمامی آثار بعد از بررسی در قالب کتاب و با نام و تصاویر شاعران به چاپ خواهد رسید.

اداره ورزش و جوانان استان تهران شعر معاون ورزش جشنواره سلامتی شاعران موضوعات نشاط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر