کد خبر: 142687 A

همزمان با دهه فجر؛

همزمان با دهه فجر و فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی ایران جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۲ در قرچک برگزار شد.

همزمان با دهه فجر و فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی ایران جشنواره فرهنگی ورزشی فجر ۹۲ در قرچک برگزار شد.
به گزارش ایلنا، این جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور محمدحسین نژادفلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، رضا ریاحی فرماندار شهرستان قرچک، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، اعضای شوراهای شهر و روستا، سایر مدیران و مسئولان ادارات، ورزشکاران، پیشکسوتان ورزشی و… در استادیوم شهدای هفتم تیر برگزارشد.
فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر و قدردانی از مسئولان ورزش استان تهران و شهرستان به جهت برگزاری این حشنواره فرهنگی ورزشی به جایگاه ورزشکاران منطقه در عرصه‌های ملی، آسیایی و بین المللی اشاره و از آنان به عنوان افتخارات کشور یاد کرد.
رضا ریاحی در این مراسم از مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خواست با حمایت و مساعدت‌های ویژه دستوراتی صادر کند تا هر چه زود‌تر استادیوم ورزشی و زورخانه این شهرستان تکمیل و به بهره برداری برسد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز در این مراسم برای تمام ورزشکاران شهرستان قرچک آرزوی توفیق و سلامتی کرد و قول مساعد داد تا با همکاری استانداری تهران ‌‌نهایت تلاش خود را در جهت عمل به خواسته فرماندار شهرستان مبنی بر ساخت زورخانه و استادیوم ورزشی بکار گیرد.
امام جمعه قرچک نیز در این جشنواره به جایگاه و اهمیت اخلاق در ورزش اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه ورزش شهرستان قرچک در حوزه اخلاق سرآمد کشور است.
حجت الاسلام اسماعیلی از مسئولان استان خواست به ارتقای ورزش در این شهرستان کمک بیشتری کنند و افزود: ورزش شهرستان قرچک در کشور و حتی جهان پرآوازه است و این موضوع را مدیون ورزشکارانی هستیم که اخلاق و انسانیت را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.
نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم از تمام ورزشکاران، مربیان و مسئولانی که در عرصه ورزش قرچک فعالیت دارند قدردانی کرده و از تلاشهای مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برای برپایی جشنواره‌های فرهنگی ورزشی تشکر نمود.

استان تهران استانداری تهران امام جمعه انقلاب اسلامی ایران پیشکسوتان دهه فجر شوراهای شهر و روستا فرماندار شهرستان مجلس شورای اسلامی مدیرکل ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر