کد خبر: 142942 A

وزیر امور خارجه در حرم امام:

آرمان های امام بزرگترین عامل قدرت و توان مردم ما و کشور ماست / حضرت امام بودند که به ما خودباوری و اعتماد به نفس دادند وباعثشدند تا فرزندان این انقلاب در مقابل بزرگترین قدرتهای ظاهری دنیا با عزت و سربلندی مذاکره کنند.

ایلنا: وزیر امور خارجه به همراه معاونین و کارکنان وزارت امور خارجه، عصر روزسه شنبه با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا و به نقل از آستان، محمدجواد ظریف بعد از زیارت مرقد مطهر امام خمینی(ره) اظهار داشت: برای بنده و همکارانم باعثافتخاراست که در سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به حرم حضرت امام(س) مشرف می شویم.

وی افزود: برای ما که در صحنه سیاست خارجی فعال هستیم دستاوردهای انقلاب اسلامی وآرمان های حضرت امام بزرگترین عامل قدرت و توان مردم ما و کشور ماست.

وزیر امور خارجه ادامه داد: حضرت امام بودند که به ما خودباوری و اعتماد به نفس دادند وباعثشدند تا فرزندان این انقلاب در مقابل بزرگترین قدرتهای ظاهری دنیا با عزت و سربلندی مذاکره کنند.

وی در پایان اظهار داشت: این موفقیت ناشی از خودباوری است که از مهمترین پیام های حضرت امام بود و امروز اتکاء به خدا و حمایت مردم به عنوان بزرگترین پشتوانه ماست.

اعتماد به نفس امام خمینی امور خارجه انقلاب پیروزی انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران حضرت امام سیاست خارجی وزارت امور خارجه وزیر امور خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر