کد خبر: 149778 A

فرماندار قرچک خبرداد:

همچنین در مهرماه ۴۰۰ تن از همشهریان ولایتمدار و شهیدپرور در قالب همین کاروان به غرب کشور اعزام شدند.

فرماندار قرچک از اعزام ۴۸۰ تن از شهروندان این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور به جنوب کشور خبر داد.
به گزارش ایلنا، علی صادقی اظهار داشت: در آستانه سال نو و در ماه جاری، ۴۸۰ تن از بسیجیان شهرستان قرچک در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور برای آشنایی با رشادت‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس، اعزام خواهند شد.
وی افزود: مسافران این کاروان از شش حوزه بسیج شهرستان با پنج اتوبوس راهی جنوب می‌شوند که از این تعداد یک اتوبوس مخصوص خانواده معظم شهدا، دو اتوبوس مخصوص خواهران و دو اتوبوس نیز مختص بسیج مداحان و فرهنگیان است.
این مسئول بیان کرد: همچنین در مهرماه ۴۰۰ تن از همشهریان ولایتمدار و شهیدپرور در قالب همین کاروان به غرب کشور اعزام شدند.
وی هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور به جنوب کشور را تعمیق شناخت ارزش‌های دوران دفاع مقدس و نیز الگوبرداری برای جوانان عنوان کرد.
صادقی همچنین افزود: اردوهای راهیان نور در واقع راهی برای آشنا کردن نسل جوان با ارزش‌های دوران دفاع مقدس است و در قالب این اردو‌ها می‌توان فرهنگ ایثار و شهادت را برای نسل‌ جوان که آن دوران را ندیده‌اند، به خوبی تبیین کرد.

اتوبوس خانواده راهیان نور سال نو فرهنگ ایثار و شهادت کاروان های راهیان نور مسافران مناطق عملیاتی جنوب کشور نسل جوان هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر