کد خبر: 151596 A

فرماندار قرچک در بازدید از درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج):

فرماندار شهرستان قرچک در بازدید از مرکز درمانی، درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) گفت: افزایش خدمات درمانی و بهداشتی از مهمترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.

ایلنا: علی صادقی فرماندار قرچک به همراه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، محمد زمانی افشار رییس شورای اسلامی شهرستان قرچک و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) از بخش های این مرکز از جمله انتقال خون، دندانپزشکی، بخش نگهداری معلولین، بخش داخلی، رادیولوژی وبخش دیالیز بازدید کرد.

فرماندار شهرستان قرچک در جریان بازدید ازاین مرکز از مدیر عامل، هیئت مدیره، پزشکان و کارمندان به خاطر تلاشهای بی وقفه در امر خدمت رسانی به مردم تقدیر نمود.

علی صادقی همچنین از بخش توانبخشی کودکان زیر ۱۴ سال این درمانگاه بازدید کرد، و افزود: کمک شما پرستاران، مددجویان و پرسنل به این کودکان ثوابی برای آخرت است و پرداختن به امور خیر عملی نیک و کمک به بیماران نیازمند کاری مهم و معنوی است.

وی با اشاره به تعرفه ویزیت کم و پایین این مرکز درمانی، گفت: از آنجائی که این مرکز درمانی تنها به صورت خیریه اداره می شود، لذا تعرفه کلیه خدمات پزشکی آن پائین تر از مراکز دیگر است و این مهم قابل تقدیر است.

فرماندار قرچک با اشاره به اینکه افزایش کمی و کیفی خدمات درمانی و بهداشتی از مهمترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید است، افزود: فرمانداری شهرستان قرچک باجدیت برنامه‌ها و تحقق اهداف دولت در زمینه ارتقاء و کمبود های مراکز درمانی و بهداشتی را پیگیری می‌کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه این دارالشفاء تنها درمانگاه شبانه روزی شهرستان قرچک است که به شهروندان در تمام طول شبانه روز خدمات می دهد، اظهار داشت: امیدواریم با همدلی و مساعدت بیش از پیش مسئولان استان مشکلات تنها درمانگاه عمومی و تخصصی شهرستان مرتفع شود.

صادقی با بیان اینکه درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) امید را در دل مردم شهرستان قرچک زنده نموده است، افزود: هر چه در توان مدیران شهرستان قرچک باشد برای پیشرفت و ارتقاء این مجموعه تلاش مضاعف می کند.

لازم به ذکر است، درمانگاه خیریه دارالشفاء حضرت مهدی(عج) شهرستان قرچک تنها مرکزی است که دارای مرکز نگهداری بچه های معلول و بخش های دیالیز با ۲۸ تخت، فیزیوتراپی، مرکز تخصصی قلب، واحد اهدای خون و… می باشد.

اعضای شورای اسلامی شهر امام جمعه انتقال خون خدمت رسانی به مردم دولت شبانه روزی شورای اسلامی فرماندار کودکان هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر