کد خبر: 151597 A

توسط فرماندار قرچک؛

نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک در راستای تنظیم بازار و تسهیل توزیع کالاهای مورد نیاز شهروندان این منطقه توسط علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به صورت رسمی افتتاح شد.

ایلنا: نمایشگاه بهاره شهرستان قرچک در راستای تنظیم بازار و تسهیل توزیع کالاهای مورد نیاز شهروندان این منطقه با حضور علی صادقی فرماندار، ولی اله زندیه رییس صنعت، معدن و تجارت، اعضای شورای شهر و جمعی دیگر از مسئولین محلی و منطقه‌ای به صورت رسمی افتتاح شد.

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه به مناسبت سال نو و به منظور تثبیت قیمتها و کنترل بازار برپا شده است.

به گزارش " ایلنا "، " علی صادقی " با بیان اینکه اداره صنعت، معدن و تجارت نظارت جدی بر تنظیم بازار و این نمایشگاه داشته باشد، افزود: برای کنترل قیمتها بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی در نمایشگاه و سطح شهرستان حضور داشته و پیگیر شکایات مردمی هستند.

وی بیان داشت: این نمایشگاه با توجه به نزدیکی سال نو در بخش تنظیم بازار و همچنین عرضه میوه، برنج و مواد پروتئینی قیمت مصوب دایر شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک ادامه داد: در این نمایشگاه انواع اقلام مورد نیاز مردم در شب عید نوروز عرضه خواهد شد و شهروندان می تواند در صورت مشاهده هرگونه تخلف شکایات خود را به بازرسان مستقر در نمایشگاه و یا از طریق تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

صادقی گفت: در این نمایشگاه ۱۶۰ غرفه عرضه کالا واقع در بلوار امام خمینی جنب پایانه مسافربری شهرستان قرچک افتتاح شد و تا ۲۵ اسفندماه پذیرای شهروندان است.

امام خمینی برنج تعزیرات تنظیم بازار دولت سال نو صنعت معدن و تجارت فرماندار فرماندار شهرستان نمایشگاه بهاره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر