کد خبر: 154581 A

فرماندار قرچک خبر داد:

فرماندار شهرستان قرچک از مهیا شدن شرایط اسکان مسافران نوروزی و گردشگران در این منطقه خبر داد.

ایلنا: فرماندار قرچک با تأکید بر ضرورت خدمت رسانی هر چه بیشتر به شهروندان و مسافران در ایام نوروز و آماده باش تمام دستگاههای اجرایی بیان داشت: برای خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مسافران نوروزی با همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شرایط برای اسکان مسافران در مدرسه نمونه دخترانه ارشاد واقع در کمربندی شمالی شهر مهیا شده است.

به گزارش " ایلنا "، " علی صادقی " افزود: همچنین در ورودی شهر ایستگاه راهنمایی مسافران نوروزی توسط اداره میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی مستقر شده تا علاوه بر ارائه اطلاع رسانی در خصوص راههای شهرستان به مسافران، نسبت به توزیع بروشورهای اطلاع رسانی مراکز دیدنی شهر و نیز ارائه نقشه به افراد اقدام گردد.

این مسئول بیان داشت: کلیه مسئولان و متولیان امر موظفند در این راستا با حسن توجه، به مأموریت و مسئولیت خویش متعهد باشند و طبق مصوبات نشست ستاد تسهیلات نوروزی عمل کنند.

وی با تأکید بر آمادگی کامل تمام دستگاهها به خصوص مجموعه فرمانداری، بخشداری، اورژانس، هلال احمر، راهنمایی و رانندگی، ناجا، شهرداری، مراکز بهداشتی و درمانی در ایام نوروز اظهار امیدواری کرد تا مسافران بتوانند با کمال آرامش به گذراندن تعطیلات خود در این شهرستان اقدام کنند و با سلامت از راههای منطقه برای ورود به تهران و سایر شهرستانهای اطراف پایتخت عبور نمایند.

صادقی همچنین از مسئولان ادارات شهرستان خواست نسبت به برقراری کشیک اداره مربوطه اهتمام جدی داشته باشند.

آموزش و پرورش شهرستان اسکان مسافران نوروزی ایام نوروز بهداشتی و درمانی تعطیلات راهنمایی و رانندگی ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری صنایع دستی و گردشگری مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر