کد خبر: 162105 A

شهردار شهر گلستان:

شهردار گلستان خبر داد: با توجه به تأمین اعتبارات لازم، دیوار ساحلی رودخانه شادچای در اسرع وقت به اتمام می رسد.

شهردار گلستان گفت: با توجه به تأمین اعتبارات لازم، دیوار ساحلی رودخانه شادچای در اسرع وقت به اتمام می‌رسد.

به گزارش ایلنا از بهارستان اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان در سال ۱۳۹۳ با حضور ترکی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران، سعید ناجی فرماندار، نعمت‌زاده شهردار گلستان ودیگر رؤسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

پس ازپایان جلسه شهردار گلستان ضمن مثبت ارزیابی کردن این جلسه از اهتمام مسئولین استانی و شهرستانی به اتمام پروژه‌های عمرانی خبرداد و گفت: با توجه به اینکه در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» قرار داریم، مسئولین شهرستان بهارستان نیز همگام با دیگر نقاط کشور بر تحقق این امر اهتمام ویژه دارند.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های مجدانه شهرداری و همت مسئولین شهرستان بهارستان در این جلسه مقرر گردید پنجاه درصد از هزینه‌های اجرایی دیوار ساحلی رودخانه شادچای و ساماندهی کانال سیاب توسط استانداری تهران تأمین شود و پنجاه درصد باقیمانده نیز توسط شهرداری گلستان تامین خواهد شد.

نعمت‌زاده در پایان افزود: با تأمین اعتبارات لازم و در جهت رفاه حال شهروندان، این پروژه‌ها در اسرع وقت در مناسب‌ترین زمان ممکن به بهره برداری کامل خواهند رسید.

لازم به ذکر است که ترکی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران از شهردار گلستان که به نمایندگی از شهرداران شهرستان بهارستان سخن می‌گفت خواست این دو پروژه باید تا پایان سال به اتمام برسند، شهردارگلستان نیز قول مساعد در این زمینه دادند.

استانداری تهران اشتغال اقتصاد دستگاه های اجرایی شورای اداری شهرداری فرماندار معاون برنامه ریزی شهردار گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر