کد خبر: 162114 A

فرماندار شهرستان قرچک تاکید کرد:

فرماندار شهرستان قرچک گفت: همه ادارات قرچک در برگزاری هفته معلم مشارکت کنند.

فرماندار شهرستان قرچک گفت: همه ادارات قرچک در برگزاری هفته معلم مشارکت کنند.

به گزارش ایلنا، علی صادقی ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم گفت: سعادت بشری در گرو نوسازی معنوی است و امروز دنیای استکبار به دنبال ایجاد رخنه در فرهنگ ما و تهی کردن فرهنگ اسلامی و جایگزین کردن فرهنگ غربی در جامعه اسلامی ما می‌باشد، بنابراین وظیفه همه ما این است که در جمهوری اسلامی به عنوان ام‌القرای جهان اسلام بیشتر از گذشته به بحثنوسازی معنوی و فرهنگی بپردازیم.

فرماندار قرچک افزود: امام راحل(ره) نیز بارها به انقلاب فرهنگی تاکید داشتند و عوامل تداوم انقلاب را در توجه به فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و حفظ ارزش‌های مقدس اسلامی و حفظ وحدت کلمه می‌دانستند.

وی در ادامه گفت: استاد مطهری مظهر عدالت‌خواهی و عدالت‌جویی و متفکر ارزشمند جهان اسلام بود و به همین مناسبت روز شهادت این استاد روز معلم نامگذاری شد بنابراین وظیفه همه ما این است که احترام اساتید و معلمان عزیز که پایه‌گذاران فرهنگی جامعه هستند را بیش از پیش نگه داریم چرا که معلمان در ردیف انبیای الهی قرار دارند.

صادقی در پایان از همه مسئولان ادارات خواست در برپایی هفته معلم همکاری کنند و در حد توان ویژه‌برنامه‌هایی را برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره استاد مطهری و روز معلم تدارک ببینند.

در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش قرچک با تشکر از عنایت ویژه فرماندار به بحثآموزش و پرورش و هفته معلم گفت: گرامیداشت مقام معلم از بزرگ‌ترین وظایفی است که بزرگان دین همواره ما را بر انجام آن تشویق کرده‌اند اگر امروز در جامعه پیشرفتی مشاهده می‌کنیم مرهون زحمات معلمان عزیز است.

هوشنگ کولیوند گفت: جهت با‌شکوه‌تر برگزار شدن هفته معلم برنامه‌هایی در سطح شهرستان تهیه دیده‌ایم و امیدواریم مسئولان ادارات نیز در حد توان یاری‌گر آموزش و پرورش باشند و در هفته معلم با حضور در مدارس و مراسمات از زحمات معلمان قدردانی کنند.

آموزش و پرورش استکبار امام راحل انقلاب جامعه جامعه اسلامی جمهوری اسلامی جهان اسلام مدیر آموزش و پرورش معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر