کد خبر: 164141 A

فرماندار قرچک:

علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به همراه سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، قشقایی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از کارخانه آجرثبات و کوره‌های آجر پزی این شهرستان بازدید نمودند و در خصوص مشکلات کارگران این واحد‌ها به صورت چهره به چهره گفتگو کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در جمع کارگران کارخانه آجرثبات و کوره‌های آجرپزی این شهرستان گفت: کارگران قشر زحمت کش و دلسوز جامعه هستند.
به گزارش ایلنا، به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار وکارگر، علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک به همراه سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، قشقایی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از کارخانه آجرثبات و کوره‌های آجر پزی این شهرستان بازدید نمودند و در خصوص مشکلات کارگران این واحد‌ها به صورت چهره به چهره گفتگو نمودند.

در این بازدید فرماندار شهرستان قرچک در جمع کارگران و تلاشگران عرصه صنعت، این روز فرخنده را تبریک گفت و افزود: بی‌شک همه مسوولین نظام از شرایط سخت و طاقت فرسای کار برای شما کارگران عزیز اطلاع دارند و این قشر زحمت کش و دلسوز جامعه هستند.
علی صادقی با بیان اینکه بر دستان شما عزیزان که با کار و تلاش بی‌وقفه پایه‌های نظام اسلامی را مستحکم می‌کنید بوسه می‌زنم، افزود: با نگاهی نسبی در همه عرصه‌ها نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در می‌یابیم که کارگران نقش مهم و بسزائی در امر تولید، پیشرفت و خدمت بر عهده دارند.
وی با اشاره به اینکه همه واقفیم که رکن اساسی کار و تولید، کارگران هستند، بیان داشت: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه کارگران شریف و مؤمن ایران اسلامی، فرصتی شد تا زحمات بی‌بدیل این عزیزان را ارج نهیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به سخنی از امام رضا(ع) که می‌فرمایند: دست کارگر تاول زده هیچ وقت رنگ آتش جهنم را نمی‌بیند، افزود: همه مردم و مسئولان وظیفه دارند در این روز نسبت به این قشر زحمت‌کش و فداکار که با صرف انرژی‌های خویش موتور تولید، کشاورزی و صنعت را به حرکت درآورده سر تعظیم فرود آورند.
وی با اشاره به اینکه کار و کارگری در دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه‌ای بر خوردار است، افزود: کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند، بی‌شک حیات ملت، جامعه و همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی بر گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ ورزی کارگران است.
در ادامه نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با تبریک این روز فرخنده افزود: کارگران از شریف‌ترین طبقه اجتماعی جامعه هستند زیرا تلاش و کوشش این عزیزان باعثچرخش چرخه‌های زندگی جامعه و امتداد رگه‌های حیات است.
سید حسین نقوی حسینی بیان داشت: هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه و پیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت.
لازم به ذکر است، در این بازدید از کارگران و زحمت کشان کارخانه آجرثبات و کوره‌های آجر پزی با شاخه‌های گل از زحمات این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی امام رضا جامعه رشد فرماندار شهرستان کشاورزی مجلس شورای اسلامی مشکلات نظام اسلامی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر