کد خبر: 164185 A

به مناسبت هفته کارگر صورت گرفت؛

بیعت با خانواده شهدا وایثارگران تجدید خاطره شهدای انقلاب اسلامی است و این دیدار‌ها بهانه‌ای است تا با شهدا تجدید میثاق کنیم.

صبح امروز به مناسبت هفته کارگر، علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، دکتر نقوی نماینده شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا درمجلس شورای اسلامی، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید قرچک، حمیدرضا قشقایی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، ولی اله زندی رئیس اداره صنعت معدن وتجارت و کلیه اعضاء تشکلهای کارگری وسایر مسئولین شهرستان قرچک از خانواده شهید والا مقام محمود مهابادی و جانباز ۷۰ درصد محسن عصارلو دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش ایلنا، در این دیدار‌ها که به همت اداره بنیاد شهید و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام شده، فرماندار شهرستان قرچک ضمن تبریک هفته کارگر از رشادتهای خانواده‌های شهدا و جانبازان در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: خانواده معظم شهدا چشم و چراغ این نظام هستند، این عزیزان بزرگ‌ترین سرمایه یعنی عزیزان خود را برای این انقلاب تقدیم کرده‌اند و این قابل تقدیر است.
علی صادقی با بیان اینکه «شهدا به قدری نزد خداوند آبرومند هستند که خداوند فرموده بخواهید آنچه را که می‌خواهید» تصریح کرد: بیعت با خانواده شهدا وایثارگران تجدید خاطره شهدای انقلاب اسلامی است و این دیدار‌ها بهانه‌ای است تا با شهدا تجدید میثاق کنیم.
وی دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را وظیفه همه مسوولین نظام دانست و افزود: دیدار با این خانواده از وظایف ذاتی ماست و نسبت به شهدا وادای دین به صبر و مجاهدت‌های خانواده شهداست که عزیزان خود را در راه زنده نگه داشتن ارزشهای اسلامی فدای انقلاب کردند.
نماینده مردمشهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوادر مجلس شورای اسلامی در این دیدار بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران انجام وظیفه نسبت به شهدا و ادای دین به صبر و مجاهدت‌های خانواده شهداست که فرزندان خود را در راه زنده نگه داشتن ارزشهای اسلامی فدای انقلاب کردند.
سید حسین نقوی حسینی در ادامه بیان داشت: شهدای دوران دفاع مقدس شهدای راه حق نظام اسلامی هستند که در سایه رهبری قدرتمندانه امام خمینی(ره) از حاکمیت ارضی جمهوری اسلامی دفاع کردند و با بصیرت کامل پای در راه جهاد و استقامت گذاشتند و امروز این شهیدان واسطه فیض و برکات الهی شده‌اند.
وی ضمن ادای احترام به پدر ومادر شهید مهابادی گفت امروز سعادتی نصیب ما شده تا در محضر خانواده این شهید بزرگوار باشیم.
در پایان به خانواده شهید والامقام محمود مهابادی وجانباز ۷۰ درصد محسن عصارلو هدایایی به رسم یاد بود توسط فرماندار نماینده مردمشهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوادر مجلس شورای اسلامی تقدیم این دو خانواده گرانقدر شد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی انقلاب انقلاب اسلامی بنیاد شهید جانبازان خانواده دین شورای اسلامی فرماندار نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر