کد خبر: 182606 A

مراسم اختتامیه نمایشگاه پیشگیری نوین با هدف پیشگیری اولیه از اعتیاد در کانون معراج نور نصیرشهر برگزار شد.

مراسم اختتامیه نمایشگاه پیشگیری نوین با هدف پیشگیری اولیه از اعتیاد در کانون معراج نور نصیرشهر برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر طی این مراسم شهردار نصیرشهر، اعضای شورای اسلامی، معاون پیشگیری بهزیستی شهرستان رباط کریم و اقشار مختلف مردم از تابلوهای نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.

محمودپور شهردار نصیرشهر آگاهی رسانی به جامعه را امری بسیار موثر در پیشگیری از ابتلای جوانان به این بلای خانمان سوز دانست و تصریح کرد: این نمایشگاه در ادامه فعالیت های اداره بهزیستی و به منظور آشنایی بیشتر جوانان و نوجوانان با خطرات، عوارض و آثار سوء مصرف مواد مخدر برگزار شده است.

وی افزود: با توجه به هزینه های درمان و ترک اعتیاد، پیشگیری و آگاه سازی خانواده ها بهترین راه حل پیشگیری از آلودگی اجتماع به مواد مخدر است.

محمودپور اذعان داشت: برگزاری این نمایشگاه ها باعثاطلاع رسانی و آگاه سازی آحاد جامعه به خصوص جوانان با شیوه های نوین پیشگیری از اعتیاد، عوارض و پیامدهای مصرف، مهارت های زندگی و شیوه های فرزند پروری می شود.

در ادامه سعیدی مشاور شهردار نصیرشهر در امور بانوان واز برگزارگنندگان نمایشگاه پیشگیری نوین، ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین و حضار، هدف از برگزاری نمایشگاه مذکور را برداشتن گامی کوچک، در جهت ارتقای سطح آگاهی شهروندان نصیرشهر عنوان کرد و افزود: امروزه محوریت اکثر فعالیت ها در زمینه پیشگیری از اعتیاد، بحثآموزش و آگاه سازی اقشار مختلف جامعه است.

گفتنی است بسته های آموزشی پیشگیری از اعتیاد بین بازدیدکنندگان از نمایشگاه توزیع شد و برگزاری مسابقه ی نقاشی کودکان با موضوع دخانیات و اهدای جوایز به برندگان این مسابقه از برنامه های دیگر این مراسم بود..

در پایان مراسم تابلوهای منقش به آرم سازمانهای دست اندر کار در برگزاری نمایشگاه به رسم یادبود به مسئولین حاضر اهدا شد.

اعتیاد پیشگیری از اعتیاد ترک اعتیاد جامعه جوانان و نوجوانان روابط عمومی شهرداری معاون مهارت های زندگی هزینه های درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر