کد خبر: 225584 A

فرماندار قرچک:

علی صادقی پیش از ظهر امروز به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی در جمع خبرنگاران، هفته کتاب را فرصتی برای ترویج فرهنگ مطالعه دانست و افزود: برای ایجاد فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین نسل جوان و خانواده ها نباید به این هفته بسنده کرد و باید تبلیغات در این زمینه را در سایر ایام سال هم داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، وی گفت: نهادینه کردن فرهنگ کتاب خوانی باید از دوران نوجوانی و کودکی آغاز شود و چه بهتر است که این فرهنگ از مدارس و بدو ورود دانش آموز به این مکان مقدس شکل بگیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه قرآن کریم کتابی است که راه سعادت و نیکبختی را به بشریت نشان داده است، اظهار داشت: کتاب دوستی است که اگر انسان راه استفاده واقعی از آن را در پیش گیرد بی شک رستگار خواهد شد.

فرماندار قرچک بیان داشت: هفته کتاب یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور است و برنامه‌های در‌نظر گرفته شده برای این هفته باید به‌گونه‌ای باشد که ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بین همه قشر جامعه و بویژه نسل جوان نهادینه شود.

صادقی در پایان به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستان قرچک برای نهادینه کردن فرهنگ کتاب خوانی اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه که قرار بود در تاریخ ۲ آذر برگزار شود به تاریخ ۸ آذرماه لغایت ۱۴ آذرماه به تعویق افتاد.

نمایشگاه کتاب شهرستان قرچک از ۸ الی ۱۴ آذر ماه جاری به آدرس قرچک، خیابان اصلی، روبروی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۹ برپا می شود و علاقمندان می توانند به این مکان مراجعه کنند.

تبلیغات ترویج فرهنگ جامعه خانواده دانش آموز دولت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قرآن کریم نسل جوان نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر