کد خبر: 225591 A

بخشدارمرکزی پیشوا:

بخشدارمرکزی پیشوا از تجهیز تمامی روستاهای بخش مرکزی پیشوا به وسایل ورزشی خبر داد.

بخشدارمرکزی پیشوا از تجهیز تمامی روستاهای بخش مرکزی پیشوا به وسایل ورزشی خبر داد.

به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی و هم اندیشی دهیاران و روسای شوراهای روستایی بخش مرکزی پیشوا به ریاست احمد ملایری در محل بخشداری پیشوا برگزار شد.

بخشدار مرکزی پیشوا در این جلسه توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های عمرانی بخش در نیمه دوم سال و جذب اعتبارات استانی، ارائه داد و بیان داشت اولویت اول در روستاها رسیدگی به معیشت مردم و خدمات‌رسانی مطلوب تر است و در این راستا همه باید تلاش کنند.

احمد ملایری رفع مشکلات و توسعه در روستاها را یکی دیگر از اهداف عنوان کرد و افزود: دهیاران با حضور در مناطق مختلف روستا باید از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار گیرند و در رفع آن تلاش کنند.

وی با تأکید بر لزوم تعامل دهیاران با اعضاء شورای اسلامی روستاها، اظهار کرد: عملکرد و فعالیت دهیاران و شوراهای روستایی باید در چارچوب قانون و ضوابط موجود باشد.

وی اولویت بندی برنامه ها را مطابق با نیازهای بخش عنوان کرد و گفت: باید ضمن برنامه ریزی مناسب، ضوابط و قوانین مالی در دهیاری ها رعایت شود و درآمدزایی روستاها در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

ملایری از تجهیز تمامی روستاهای بخش مرکزی به وسایل ورزشی خبر داد و افزود: محیط روستاها باید بیش از گذشته، برای زندگی سالم روستائیان، مساعد شود تا مردم در روستاها با امید بیشتر به زندگی ادامه دهند.

بخشدار مرکزی پیشوا سرکشی مستمر به روستاها، دیدار با مردم و بررسی مشکلات را از دیگر برنامه های ثابت بخشداری عنوان کرد.

خدمات رسانی شورای اسلامی قانون مشکلات مشکلات مردم بخش تمامی تجهیز مرکزی پیشوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر