کد خبر: 225603 A

با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، جلسه هم اندیشی هنرمندان انجمن نمایش شهرستان پیشوا برگزار شد.

با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، جلسه هم اندیشی هنرمندان انجمن نمایش شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این نشست هنرمندان عرصه نمایش، مشکلات و موانع موجود در این حوزه را به سمع و نظر سرپرست و کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رساندند.

در ادامه امیر حسین طاهری گفت: با اشاره به اهمیت هنر نمایش در سطح جامعه، هنرمندان نمایشی را بر ارتباط مستمر و حضور در جلسات با یکدیگر و شرکت در فراخوان های استانی و کشور توصیه کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا افزود: با توجه به کمبود فضاهای فرهنگی، هنری و با پیگیری این اداره و مساعدت ضرغامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در صدد این هستیم تا محلی را به منظور استقرار انجمن های فرهنگی، هنری در اختیار بگیریم که این امر می تواند باعثشکوفایی ظرفیتهای بیشتر هنرمندان شهرستان گردد، که بالطبع همکاری بیشتر این قشر را می طلبد.

مقرر شد تا در اختیار گرفتن مکانی مناسب برای انجمن نمایش، مسئول انجمن هنرهای نمایشی یک روز در هفته در زمان تعیین شده در محل این اداره پیگیر فعالیتها و برنامه های انجمن باشد و همچنین مقرر شد جشنواره ای به مناسبت دهه مبارک فجر در سطح شهرستان پیشوا برگزار کنند.

اداره فرهنگ و ارشاد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان استان تهران جامعه فرهنگی هنری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکلات انجمن هنرمندان پیشوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر