کد خبر: 226247 A

فرماندار قرچک، امام جمعه و جمعی از مسوولین و بسیجیان شهرستان قرچک با حضور درحرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند.

فرماندار قرچک، امام جمعه و جمعی از مسوولین و بسیجیان شهرستان قرچک با حضور درحرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، به مقام شامخ امام راحل ادای احترام کردند.

به گزارش ایلنا، علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه و مسوولین ادارات و بسیجیان دراین مراسم که در آستانه هفته بسیج برگزار شد، ضمن اهدای گل و قرائت فاتحه با آرمان‌های والای امام خمینی(ره) تجدید بیعت کردند.

فرماندار، امام جمعه، مسئولان و جمعی از بسیجیان با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب عهد و پیمان بستند.

علی صادقی در حاشیه این مراسم گفت: یکی از وظایف اصلی بسیج حفظ جایگاه عظیم و رفیع افتخار آفرینان دفاع مقدس و حفظ حاکمیت افکار و فرهنگ بسیج در جامعه است.

فرماندار شهرستان قرچک یکی از ویژگی‌های مهم و بارز بسیجیان را صداقت و راستگویی دانست و تاکید کرد: بسیجیان باید داشتن ویژگی‌های اخلاقی مثبت و انجام اعمال حسنه و پسندیده را مد نظر قرار دهند.

وی تصریح کرد: اگر بسیج در سازمان‌ها تحرک و حضور لازم و کافی را نداشته باشد، کاری پیش نخواهد رفت؛ فرماندهان بسیج پایگاه‌ها در هفته دفاع مقدس باید با فضا سازی تبلیغی، کاری کنند که نسل جوان و نسل آینده بیش از پیش با فرهنگ والای ایثار و شهادت آشنا شوند.

صادقی تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی از الطاف الهی بود که بایستی آن را قدر دانسته و برای حفظ و اقتدار آن در تلاش باشیم.

صادقی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وجودی حضرت امام که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفا کرد، امیدواری آن حضرت نسبت به الطاف الهی بود که خوشبختانه این الطاف شامل حال مردم این مرز و بوم شد.

وی در پایان بر ضرورت شناخت نقش امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی و ترویج آن در میان جوانان تأکید کرد و افزود: امید است همگی مسوولان و مردم ایران اسلامی به تبعیت از امام خمینی(ره) با قوت و قدرت کامل در مسیر اهداف و آرمان‏های آن پیر سفر کرده حرکت کنند.

شرکت کنندگان در این آیین همچنین با حضور بر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر مکرمه امام خمینی(ره)، یاد و خاطر بانوی انقلاب اسلامی رانیز گرامی داشتند.

امام جمعه امام خمینی امام راحل انقلاب اسلامی ایران جامعه حضرت امام حضرت امام خمینی فرماندار فرماندار شهرستان مردم ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر