کد خبر: 229583 A

با حضور معاون استاندار؛

شب گذشته و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران، فرماندار، امام جمعه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای شهر و دیگر مسوولین نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان قرچک افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته و با حضور غلام حسین مظفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران، علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، علی خیل دار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، جعفر کاظمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای شهر و دیگر مسوولین نمایشگاه کتاب شهرستان قرچک افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک در این مراسم گفت: این نمایشگاه‌ها با هدف دسترسی آسان مردم به کتاب از انتشارات‌ معتبر کشور برگزار شده تا جوانان، دانش‌آموزان، دانشجویان و شهروندان قرچکی بتوانند کتاب‌های مورد نیاز خود را به راحتی از این نمایشگاه‌ها با تخفیف ویژه دریافت کنند.

جعفر کاظمی بیان داشت: در این نمایشگاه بیش از هفت هزار جلد کتاب از ناشران داخلی با موضوعات آموزشی، ادبی، دینی، تاریخی، علمی، هنری با حضور ۴۰ ناشر داخلی ارائه شده است.

وی گفت: در این نمایشگاه‌، کتاب‌های مختلف و متنوع و انواع اقلام فرهنگی با تخفیف ۳۰ درصد از تاریخ ۱۰ الی ۱۶ آذرماه دایر و بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم شهرستان قرچک آزاد است.

گفتنی است، در پایان این مراسم توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران ۲۰ میلیون ریال، فرماندار ۱۰ میلیون ریال، امام جمعه ۲۰ میلیون ریال و اعضای شورای اسلامی شهر مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال کمک هزینه خرید کتاب و اهدا به کتابخوانه های شهرستان قرچک صورت گرفت.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه از ۱۰ الی ۱۶ آذر ماه جاری به آدرس قرچک، خیابان اصلی، روبروی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۹ برپا و علاقمندان می توانند به این مکان مراجعه نمایند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران استانداری تهران امام جمعه دانش آموزان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شورای شهر فرماندار معاون معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر