کد خبر: 229699 A

در جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد؛

بخشدار جوادآباد در جلسه شورای آموزش و پرورش این بخش بر افزایش کارهای مطالعاتی و پژوهشی در سطح بخش جواد آباد تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز نشست شورای آموزش و پرورش بخش جواد آباد با حضور سید حسین حسینی امام جمعه، سید همایون عباسی بخشدار، حسین النچری رئیس آموزش پرورش و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات آموزش و پرورش بخش جواد آباد برگزار شد.

سید همایون عباسی در این مراسم با تبریک میلاد هفتمین پیشوای امامت حضرت امام موسی کاظم(ع) و فرا رسیدن هفته پژوهش گفت: هوشمند سازی مدارس، ارتقای سطح کیفی و کمی بهداشتی مدارس، رسیدگی به امور ورزش و جوانان بین دانش آموزان، رشد سالنهای ورزشی، احداثزمینهای چمن مصنوعی و توجه به امور فرهنگی از مهمترین برنامه های بخشداری جواد آباد درراستای توسعه اماکن آموزشی و تفریحی بخش جواد آباد است.

وی افزود: محور کار آموزش و پرورش تحقق برنامه های پژوهشی است، لذا تمرکز اداره آموزش و پرورش بخش جوادآباد انجام کارهای مطالعاتی و پژوهشی توسط فرهنگیان و سایر پژوهشگران می باشد.

نماینده عالی دولت در بخش جواد آباد با تاکید بر همکاری بخشداری در خصوص اجرای برنامه های آموزش و پرورش در هفته پژوهش تاکید کرد: تمام توان و انرژی بخشداری اجرای برنامه های مدون آموزشی و پژوشی از جمله تقدیر از پژوهشگران این بخش در هفته پژوهش است.

عباسی به سخنی از پیامبر اسلام(ص) مبنی بر آموختن سوارکاری، شنا و تیر اندازی اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در سطح استان تهران و با استقبال گرم محسن بوروبور مدیریت سایت تک تیرانداز شهرستان ورامین، تیراندازی با تفنگ بادی به صورت رایگان به پژوهشگران، فرهنگیان و دانش آموزان آموزش داده خواهد شد.

مشاور فرماندار ورامین در پایان به پژوهشگران این منطقه توصیه کرد: موضوعاتی خاص از جمله آلودگی هوا، پتانسیلهای کشاورزی، یا کمبود آب که مورد نظر دولت تدبیر و امید و شخص سید حسین هاشمی استاندار تهران است در دستور کارهای پژوهشی و مطالعاتی خود قرار بگیرد.

عباسی تصریح کرد: بخشداری آمادگی لازم در خصوص حضور پژوهشگران نخبه در سطح بخش جواد آباد و همراهی و کمک با این عززیان در انجام کارهای مطالعاتی را دارد.

در ادامه این نشست مدیر آموزش پرورش بخش جواد آباد گفت: در هفته پژوهش با حضور مدیران استانی همایش بزرگ پژوهشی در سطح بخش جواد آباد برگزار خواهد شد.

حسین النچری با تاکید بر اهمیت فوق العاده پژوهش در بخش جواد آباد افزود: به دعوت بخشدار جواد آباد خانمها افشار و بخشنده که از پژوهشگران این عرصه مهم هستند در جلسه حضور داشتند و گزارشاتی از فعالیت های خود ارائه نمودند.

وی با اشاره به تفاهم نامه ای که بین شورای آموزش پرورش جواد آباد با پژوهش سرای مرکزی شهرستان ورامین منعقد نموده است، اظهار داشت: پژوهشگران منطقه درزمینه های مختلف ازجمله پرورش کرم ابریشم، پرورش بلدرچین و رباتیک و… کارهای مطالعاتی خود را انجام می دهند منجر خواهد شد که برای هر یک از طرح های خود برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در نظر گرفته اند.

در پایان جلسه حسین النچری از طرف مدیریت آموزش پرورش شهرستانهای استان تهران از سید همایون عباسی جواد آباد در خصوص هوشمند سازی مدارس و اعزام کاروان راهیان نور تقدیر و تشکر کرد.

آموزش و پرورش اداره آموزش و پرورش استان تهران اعزام کاروان راهیان نور امام جمعه انرژی رشد شورای آموزش و پرورش کشاورزی ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر