کد خبر: 231912 A

عضو شورای اسلامی شهر قرچک:

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان قرچک عنوان کرد: نمایشگاه کتاب موجب ارتقاء سطح مطالعه در بین کلیه اقشار جامعه می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان قرچک عنوان کرد: نمایشگاه کتاب موجب ارتقاء سطح مطالعه در بین کلیه اقشار جامعه می‌شود.

به گزارش ایلنا، نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر قرچک از نمایشگاه بزرگ کتاب بازدید کرد و با مسئولان غرفه‌ها و مسوولان برگزاری این نمایشگاه به گفت‌وگو پرداختند.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در این بازدید از مسوولین برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب و به ویژه علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک تشکر کرد و افزود: این حرکت فرهنگی برای اولین بار در شهرستان قرچک بعد گذشت چند شال اتفاق افتاد و این حرکت می‌تواند نقش مهمی برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه و بویژه شهرستان قرچک داشته باشد.

نایب مرادی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب موجب ارتقاء سطح مطالعه در بین کلیه اقشار جامعه می‌شود، اظهار داشت: بدون تردید برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها در گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان قرچک می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین اقشار جامعه تنها وظیفه یک نهاد خاص نیست، افزود: تمامی اعضای شورای شهر و شهردار قرچک با تمام توان جهت برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها همیشه پیش قدم بوده و آمادگی کامل برای همکاری با دیگر نهادهای شهرستان برای این گونه نمایشگاه‌ها را دارد.

نایب مرادی گفت: کتابخوانی از نیازهای ضروری جامعه است و همه مسوولان باید وظیفه خود بدانند که به ترویج این فرهنگ کمک کنند.

وی در پایان به گسترش فرهنگ کتابخوانی به خصوص در بین نسل جوان تاکید کرد و افزود: امروز باید فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در بین نسل جوان با فراهم کردن امکانات و تشویق آن‌ها به مقوله کتاب بتوانیم در آینده نزدیک فرهنگ مطالعه مفید را در سطح جامعه ارتقاء دهیم.

لازم به ذکر است، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران ۲۰ میلیون ریال، فرماندار ۱۰ میلیون ریال، امام جمعه ۲۰ میلیون ریال و اعضای شورای اسلامی شهر مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال کمک هزینه خرید کتاب و اهدا به کتابخوانه‌های شهرستان قرچک صورت گرفت.

استانداری تهران اعضای شورای اسلامی شهر امام جمعه ترویج فرهنگ جامعه شورای اسلامی شهر فرماندار شهرستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی نسل جوان نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر