کد خبر: 334510 A

ایلنا: نماز عبادی سیاسی جمعه بخش قلعه نو به امامت حجت الاسلام و المسلمین شیخی،امام جمعه این بخش در آستان مقدس امامزاده شعیب(ع) فیروزآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در جنوب استان تهران، این هفته بنا بر درخواست اهالی روستای فیروز آباد و موافقت ستاد برگزاری نماز جمعه بخش قلعه نو، مردم خداجوی بخش قلعه نو، نماز جمعه این هفته خود را در امامزاده شعیب (ع) این روستا برپا کردند.

امام جمعه بخش قلعه نو در خطبه‌های این هفته با اشاره به آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملاک مردم و شورای نگهبان در تایید صلاحیت و انتخاب نامزد‌ها انقلابی بودن آنان است.

حجت الاسلام شیخی، خدامحوری و دین مداری، عمل به ارزشهای انقلاب و امام (ره)، پیروی از منویات مقام معظم رهبری، داشتن روحیه انقلابی و تفکر جهادی را از جمله شاخصه‌های یک انتخاب اصلح دانست و گفت: در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست که افرادی انتخاب شوند که آب به آسیاب دشمن بریزند.

وی با اشاره به رشد آمار ثبت نام داوطلبان در این دوره از انتخابات اظهار داشت: هدف همه ما جلب مشارکت حداکثری مردم است.

امام جمعه قلعه نو در خطبه اول نماز نیز با سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، به تبیین اصل اخلاق در روایات و احادیث پرداخت.

 روستای فیروز آباد یکی از روستاهای بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری است که در مجاورت محور ری-ورامین واقع شده است.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

روستای فیروز آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر