کد خبر: 368900 A

برنامه‌های آینده شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران در حوزه سنگ؛

ایلنا: اولین همایش آشنایی صنعت سنگ کشور با قوانین مالیاتی سال ۱۳۹۵ در شهرک صنعتی شمس آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در این همایش که صبح امروز و به همت انجمن سنگ ایران و با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران برگزار شد، محمدرضا قاهری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران از تلاش دست اندرکاران و تولیدکنندگان صنعت سنگ کشور قدردانی و برنامه‌های این شرکت را برای توسعه این صنعت اعلام کرد.

وی گفت: در تلاش هستیم به منظور پیشبرد اهداف صنعت سنگ و رونق بازار کسب و کار، انستیتیو سنگ ایران و پایانه صادراتی سنگ کشور را در شهرک صنعتی شمس آباد راه اندازی کنیم.

قاهری افزود: ایجاد هر فرصت شغلی در کشور از ایجاد ۲۰ جرم و بزه جلوگیری می‌کند و رونق اشتغال از اهمیت بسزایی بر خوردار است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران که به تازگی به این سمت منصوب شده است به صنعتگران وعده داد در کنار آنان بوده و برای حل مسایل و معضلات آنان تمام تلاش خود را بکار گیرد.

در ادامه این همایش، فریدونی، مدیرکل ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی استان تهران در سخنانی به تشریح قوانین مالیاتی سال جاری در حوزه سنگ و معدن پرداخت و در پاسخ به دغدغه‌های تعدادی از صنعتگران اظهار داشت: کارکنان سازمان امور مالیاتی با مسایل و مشکلات حوزه سنگ آشنا هستند و گرفتاری‌های این بخش را می‌دانند.

وی قریب به اتفاق مشکلات مودیان مالیاتی را عدم اگاهی آنان از مسایل و قوانین مالیاتی دانست و اظهار امیدواری کرد برپایی این همایش‌های آموزشی و توجیهی، به حل مشکلات صنعتگران کمک کند.

اکبر امیرفتاحی، عضو هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی شمس آباد و عضو انجمن سنگ ایران نیز در سخنانی با خوشامدگویی به شرکت کنندگان، بر حل مشکلات مالیاتی صنعت سنگ کشور تاکید کرد.

خبرنگار: روح اله حسین زاده

همایش انجمن سنگ شهرستان ری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر