کد خبر: 369023 A

بیان 10 سال تجربه مدیریتی در شرکت سیمان تهران؛

ایلنا: نسخه ایرانی«سنگفرش هر خیابان از طلاست» با نام “فراتر از مدیریت” منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کتاب «فراتر از مدیریت» ۱۰ سال تجربه مدیریتی، محمدرضا حیدری ملایری را بر سیمان تهران، در جامعه مدیریت کشور که میانگین عمر مدیریتی کمتر از ۲ سال است، به رشته تحریر درآورده است.

حیدری ملایری در حال حاضر مدیرعاملی گروه تولیدی پاکسان را برعهده دارد.

محمد زرین‌خواه، گردآورنده این اثر نادر ، با سماجت خاص خود، شیوه‌های مدیریتی حیدری ملایر را  آشکار و تجربیاتی را به نمایش می‌گذارد که با تأسی از آن می‌توان نسل جوان جویای نام را از اثرهای منتشر شده غیر بومی بی‌نیاز کرد.

خواننده در این کتاب، با خاطراتی ناب و کمیاب از مدیران ارشد اقتصادی کشور رو‌به‌رو می‌شود و آلبومی را پیش روی آنها می‌گذارد تا سیر تکامل مدیریت اقتصادی کشور را در پس از انقلاب و گذر از آزمون و خطا مشاهده کند، البته در این میان، این نقش اول کتاب است، که با تدبیر “به روز” خود بسیاری از گره‌های اقتصادی کشور را می‌گشاید.

کتاب “فراتر از مدیریت” بازنمایی واقعیت‌های اقتصای کشور برای کسانی است که علاقمند هستند تا با شناسایی فرصت‌ها، از ریسک‌های حاکم بر بازار، فردایی ثروتمند بیافرینند.

آنچه در پایان این کتاب نصیب خواننده می‌شود، آشنایی با مسیر ثروتمند کردن سازمان‌ها، تزریق تعصب ملی در کنار تعصب سازمانی و بهره‌گیری درست از فرصت‌هایی است که در نظر دیگران نه فرصت که تهدید است.

محمدرضا حیدری ملایر، قصه‌هایی را در این کتاب باز می‌گوید که هر کدام از آنها می‌تواند به عنوان یک شیوه ایرانی مدیریت، برای جوانان کارآفرین کشور، منبع ایده بخشی و الهام باشد.

با این کتاب “ثروتمند شدن” نه قصه، که “واقعیت در دسترس” است، در این کتاب خواننده شیوه‌های تبدیل یک شرکت عادی به یک هلدینگ ملی را می‌آموزد.

تبدیل ۵ /۱ میلیارد تومان دارایی به ۴۰۰۰ میلیارد تومان، یکی از کارهای ابتدایی مدیری است که اینک کشور از اثرات وجود او بهره‌مند است.

کتاب “فراترازمدیریت” به همت انتشارات پیام‌رسان منتشر شده است.

خبرنگار: روح اله حسین زاده

شهرستان ری حیدری ملایری فراتر از مدیریت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر