کد خبر: 371581 A

همزمان با اعیاد شعبانیه در منطقه 20 انجام شد؛ٰ

شهردار منطقه 20 از تمهیدات مدیریت شهری برای فضاسازی عمومی شهر و به ویژه محورهای منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به مناسبت اعیاد شعبانیه خبر داد.

سید احمد صفوی با بیان این مطلب به خبرنگار ایلنا گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه و به منظور میزبانی از زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، محور فدائیان اسلام تا ورودی بازار سنتی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به صورت ویژه آذین بندی شده است و شهروندان با تردد از این مکان حال و هوای متفاوتی خواهند داشت.

صفوی به نصب حدود 80 هزار متر ریسه‌های نورپردازی اشاره کرد و افزود: معابر منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، میادین و بقعه‌های متبرکه امامزادگان نیز همزمان با این اعیاد آذین‌بندی‌شده است تا زائران در فضایی متناسب با ایام عید، به زیارت این اماکن مقدسه بپردازند.

وی اکران تبلیغات محیطی مناسبتی در قالب بیلبورد، پرتابل و تلویزیون‌های شهری را از دیگر اقدامات مدیریت شهری همزمان با اعیاد شعبانیه برشمرد و گفت: علاوه بر فعالیت‌های امورشهری، صدها ویژه برنامه اجتماعی و فرهنگی نیز برنامه‌ریزی شده است که با مشارکت مدیران محله و شورایاران در محلات 20 گانه در حال اجراست.

صفوی با اشاره به جلسه‌های هماهنگی با ستاد شعبانیه که از تمامی ادارات و نهادهای مردمی شهرری نماینده دارد، افزود: به منظور ترغیب و جلب مشارکت حداکثری شهروندان برای حضور در آذین‌بندی‌های ماه شعبان با رعایت شاخص های زیست محیطی، مسابقه های متنوعی نیز تدارک دیده شده است.

شهردار منطقه 20 برپایی جشن‌های مردمی در مساجد و محله ها را از دیگر برنامه‌های مناسبتی این ماه برشمرد و یادآور شد: برنامه‌های اجتماعی مدیریت شهری با هدف حذف موازی کاری‌های احتمالی با محوریت مساجد و بسیج به اجرا در می آید.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

صفوی شهرداری منطقه 20 شهرستان ری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر