کد خبر: 375508 A

شهردار منطقه 20 خبر داد

ایلنا: شهردار منطقه 20 از تمهیدات مدیریت شهری برای میزبانی از زائران حرم امام در ایام برپایی بیست و هفتمین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

سید احمد صفوی به خبرنگار ایلنا  گفت: با تشکیل ستاد هماهنگی، حوزه‌های عمرانی، ترافیکی، اجتماعی و امور شهری این منطقه جنوبی در تدارک آماده‌سازی محیطی برای خدمات‌رسانی به زائران حرم امام در روزهای 13، 14 و 15 خرداد هستند.

صفوی افزود: بهسازی روکش آسفالت و ایمن‌سازی ترافیکی معابر منتهی به حرم امام نظیر بزرگراه‌های امام علی، شهید آوینی، شهید رسولی و خیابان شهید رجایی و فدائیان اسلام از اقدامات انجام شده است تا زائران و عزاداران به سهولت و در ایمنی کامل به این حرم مطهر دسترسی بیابند.

وی ادامه داد: به منظور رفع سردرگمی احتمالی عزاداران و زائران حرم مطهر، علاوه بر نصب تابلوهای راهنمای مسیر ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی نیز در معابر منتهی به حرم و مبادی ورودی منطقه مستقر خواهند شد.

صفوی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه 20 برای دومین سال پیاپی، در جوار حرم حضرت عبدالعظیم خدمتگزار زائران است، گفت: اسکان زائران، ارائه خدمات رسانی در حوزه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی، فراهم سازی خدمات رفاهی و عمومی از اقداماتی است که از سوی شهرداری منطقه 20 به زائران ارائه می‌شود.

شهردار منطقه 20 به همراهی و مشارکت تمامی ادارات و نهادهای مردمی فعال در شهرری نیز اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه تمامی زائران و عزاداران مراسم ارتحال امام برنامه زیارت از حرم حضرت عبدالعظیم را خواهند داشت، شهرداری منطقه 20 وظیفه خدمت گزاری به این زائران را در دستور کار دارد.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

مراسم ارتحال حضرت امام(ره) شهرستان ری شهردارمنطقه 20
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر