کد خبر: 407358 A

شانس‌مدال‌آوری ایران در مسکو افزایش یافت؛

نایب رئیس انجمن پرورش‌اندام فدراسیون ورزش کارگری گفت: حرکت پهلوانانه و ارزشمند استاد جبلی باید الگوی اهالی پرورش اندام و کل جامعه ورزش کشور قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، در جریان مسابقات فیزیک قهرمانی کشور که روز پنجشنبه در شهر قم برگزار شد از سوی شرکت تجارت کالای ورزشی مرادی و پسران( آقایان جعفر، حمید و علیرضا مرادی) و به پاس تجلیل از زحمات «امید جبلی» رئیس کمیته داوران فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران و نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی٬ تعداد ۱۰ سکه بهار آزادی از سوی«علیرضا مرادی»به جبلی اهدا شد که وی در حرکتی زیبا، این مبلغ را به اعزام دو ورزشکار و یک داور به رقابت های مستر المپیا مسکو اختصاص داد.

مرادی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در مورد این اقدام خوب و انسانی خاطرنشان کرد: استاد جبلی علاوه بر سوابق درخشان در عرصه‌های قهرمانی و مدیریتی ورزش پرورش‌اندام کشور، در زمینه مسائل اخلاقی و انسانی نیز جزو مفاخر ورزش ایران هستند‌.

وی افزود: حرکتی که استاد جبلی روز پنجشنبه انجام دادند، یک بار دیگر ویژگی های والای شخصیتی و پهلوانی ایشان را نشان داد که این خصایص برجسته انسانی وی٬ باید الگوی خانواده بزرگ پرورش اندام و همچنین کل ورزش ایران اسلامی قرار گیرد.

سرپرست تیم منتخب پرورش اندام کارگران ایران به مسابقات مستر المپیا مسکو ادامه داد: حرکت ارزشمند استاد جبلی علاوه بر جنبه های پهلوانی و اخلاقی٬ احتمال کسب مدال‌های بیشتر در رقابت‌های مسکو را افزایش داد. به همین دلیل کار ایشان همه جوره ستودنی و ماندگار است.‌

مرادی با بیان این که شرکت متبوعش از کارهای ماندگار در ورزش ایران حمایت می‌کند، اظهار داشت: بنده به همراه برادرانم آقایان جعفر و حمید علاوه بر حمایت‌های مادی از تیم اعزامی به مسابقات مستر المپیا مسکو برخود لازم می دانیم از اقدامات ارزشی و اخلاق‌مدارانه ورزش ایران به خصوص در پرورش‌اندام حمایت کنیم چرا که برای شرکت تجارت کالای ورزشی مرادی و پسران٬ اخلاق و منش پهلوانی در ورزش٬ بر هر مدال و عنوانی ارجحیت دارد.

نایب رئیس انجمن پرورش اندام فدراسیون ورزش‌کارگری در پایان گفت:امیدوارم مسئولان ورزش کشور قدر بزرگانی همچون استاد جبلی را بدانند چرا که وی علاوه بر سوابق درخشان قهرمانی و همچنین عملکرد مطلوب در عرصه های مدیریتی و اجرایی در داخل و خارج از کشور در زمینه اخلاقیات و اشاعه منش و فرهنگ پهلوانی نیز جزو سرآمدان و بزرگان ورزش ایران هستند.

ایران جامعه رقابت قم مسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر