کد خبر: 410536 A

با حضور در شهرری؛

مدیرکل ارشاد تهران در دیدار با امام‌جمعه شهرری، بر توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «برزین ضرغامی» در این دیدار که در دفتر حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی شاهچراغی، امام‌جمعه شهرری و با حضور سید محمد موسوی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، تاکید کرد: بسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی در شهرستان‌های استان تهران نسبت به شهر تهران از میزان علاقه‌مندی بیشتر و بستر مناسب‌تری برخوردار است.

وی افزود: هم‌افزایی و همکاری سازمان‌ها و نهادها در شهرستان‌ها نسبت به تهران بسیار بیشتر و تاثرگذارتر است و این فرصت مناسبی برای ارتقا و توسعه سطح فرهنگ و هنر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با تاکید بر برگزاری و تقویت شورای فرهنگ عمومی اظهار داشت: شورای فرهنگ‌عمومی به عنوان یک نهاد قانونی و موثر، نقش ارزنده‌ای در هماهنگی و همکاری بین سازمان‌ها دارد و بسیاری از مشکلات و معضلات را رصد و مرتفع می‌کند.

حجة الاسلام والمسلمین «سید علی شاهچراغی» امام جمعه شهرری نیز در این دیدار اظهار داشت: بزرگداشت شعار دینی و مناسبت‌های مذهبی در قالب فرهنگ و هنر، ماندگار خواهد بود و در این میان اصحاب فرهنگ و هنر نقش موثری دارند.

وی افزود: بررسی مسائل و معضلات فرهنگی شهرستان‌ری نیز باید در شورای فرهنگ عمومی انجام شود و مصوبات آن قابل انجام و پیگیری باشد تا مردم ثمره این نشست‌ها را ببینند.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران برزین ضرغامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر