کد خبر: 413996 A

رونمایی از پوستر جام خبرنگاران2؛

ایلنا: پوستر همایش جام خبرنگاران2 (رویداد تفریحی- ورزشی) با محوریت 4 رشته ورزشی که در ورزشگاه انقلاب برگزار می‌شود، رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، خبرنگاران در 8 مهرماه به صورت رایگان در 4رشته ورزشی بولینگ، بیلیارد، تیراندازی با کمان و تپانچه  آموزش دیده و با یکدیگر به رقابت بپردازند.

به همین منظور امروز طی مراسمی از پوستر رسمی این همایش، رونمایی شد؛ پوستری که با بهره‌گیری از نمادهای 4 رشته ورزشی این رویداد و نشان اخبار رسمی طراحی شده است.

بر همین اساس "اخبار رسمی" از اهالی رسانه دعوت کرده است  تا خبرنگاران رسانه‌ها، با سپری کردن دوره آموزشی رایگان در رشته ورزشی دلخواه خود با دیگر خبرنگاران به رقابت پرداخته و جام خبرنگار2 را از آن خود کنند.

بر پایه این گزارش، تاکنون حدود 400 خبرنگار برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند که از بیشتر رسانه‌های کشور در این مناسبت حضور خواهند داشت.

اصحاب رسانه از خبرگزاری‌های اصلی کشور و روزنامه‌های سراسری در این رویداد  به صورت انفرادی و گروهی اعلام امادگی کرده‌اند و حضور  پرشمار و استقبال گسترده از این جام، خبر از برگزاری مناسب این رویداد داده است.

گفتنی است این رویداد به همت اخبار رسمی و با مشارکت ورزشگاه انقلاب و اسپانسرهای بخش خصوصی برنامه ریزی شده است و مقرر است تا برگزیدگان 4 رشته حوایز و مشارکت کنندگان هدایایی دریافت کنند.

با توجه به ظرفیت محدود باقی مانده برای ثبت نام، خبرنگاران و اهالی رسانه می‌توانند برای حضور در این مسابقات رایگان یک‌روزه اعلام آمادگی کنند.

خبرنگاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر