کد خبر: 424119 A

کاشانکی ستاره مسابقات مستر المپیا مسکو بود؛

رئیس انجمن پرورش اندام فدراسیون ورزش کارگری گفت: افتخاراتی که نمایندگان کشورمان در مسابقات مستر المپیا مسکو کسب کردند، در تاریخ ورزش کارگری ایران بی سابقه است.

به گزارش ایلنا٬ تیم منتخب پرورش اندام کارگران ایران که به نمایندگی از کشورمان در رقابت‌های مستر المپیا مسکو شرکت کرده، در نخستین روز این پیکارها٬ موفق به کسب دو نشان طلا و یک نقره شد. ضمن این که «محمد کاشانکی» عنوان قهرمان قهرمانان را کسب کرد و مجوز حضور در مسابقات مستر المپیا آمریکا را به دست آورد.

« امید جبلی » در خصوص رقابت های مستر المپیا مسکو اظهار داشت: در روز نخست این مسابقات٬ نمایندگان ایران واقعا خوش درخشیدند و موفق به کسب ۳ مدال ارزشمند شدند.

وی افزود: ما در روز دوم مسابقات(امروز) نیز ۵ نماینده خواهیم داشت که انتظار داریم حداقل ۳ مدال طلا به جمع مدال‌های تیم کشورمان اضافه شود.

نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی پرورش اندام همچنین درباره انتخاب محمد کاشانکی به عنوان قهرمان قهرمانان مسابقات مستر المپیا مسکو، تصریح کرد: کاشانکی علاوه بر کسب مدال طلای دسته قدی ۱۸۴- عنوان قهرمان قهرمانان را از آن خود کرد. ضمن این که مجوز شرکت در مسابقات مستر المپیا آمریکا را به دست آورد که حقیقتا افتخاری بزرگ محسوب می شود.

رئیس انجمن پرورش اندام فدراسیون ورزش کارگری در پایان گفت: نتایج کسب شده تیم منتخب کارگران کشورمان در رقابت های مسکو، افتخاری ارزشمند به حساب می‌آید که در تاریخ ورزش کارگری ایران بی سابقه است.

ایران رقابت کمیته داوران مدال طلا مسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر