کد خبر: 425313 A

طی حکمی از سوی مهرعلیزاده؛

رئیس فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی (i.z.s.f )٬ بهرام افشارزاده را به عنوان مشاورعالی اجرایی این فدراسیون منصوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی٬ درحاشیه جلسه شورای عالی سیاست گزاری فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی که روز چهارشنبه (امروز) در محل فدراسیون برگزار شد، طی حکمی از سوی « محسن مهرعلیزاده » ریاست izsf «بهرام افشارزاده» به عنوان مشاور عالی اجرایی این فدراسیون منصوب شد.

افشارزاده در طول 40 سال خدمت در ورزش، مسئولیت‌های مختلفی از جمله؛ پنج دوره دبیر کلی کمیته ملی المپیک ایران، معاونت فنی وفرهنگی سازمان تربیت بدنی ایران و مدیر کل ادارات مختلف ورزشی دارد ضمن این که تا چندی پیش نیز مدیرعاملی باشگاه استقلال تهران را نیز برعهده داشت.

متن حکم مسئولیت جدید افشارزاده به این شرح است:
نظر به سوابق ارزنده و توانمندی‌های جنابعالی در حوزه مدیریت ورزشی و فعالیت‌های بین‌المللی ورزشی به موجب این حکم جنابعالی تا مجمع عمومی بعدی فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی (IZSF) به سمت «مشاور عالی در امور اجرائی» منصوب می‌شوید.

امیدوارم با استعانت از درگاه ایزد منان و بکارگیری تجربیات و مهارت‌های ارزشمندتان و با همکاری سایر مدیران و مسئولین فدراسیون، نقش موثری در رسیدن این فدراسیون به اهداف کلان و استراتژیک خود ایفاء نمائید.

توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله از خداوند حکیم مسئلت دارم.

ایران باشگاه استقلال کشتی مشاور عالی تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر