کد خبر: 425328 A

مسئول کانون بسیج رسانه ری تاکید کرد:

مسئول کانون فعالان رسانه ری(بسیج رسانه)گفت: آغاز به کار هیات رئیسه نخبگان بسیج رسانه، آغاز همدلی بین رسانه‌هاست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «مصطفی علی اکبری»،  با بیان این مطلب اظهار داشت: بسیج رسانه بعد از برگزاری انتخابات و آغاز به کار هیات رئیسه نخبگان  وارد مرحله جدیدی شده است.

وی با اشاره به اینکه همدلی در بین رسانه ها می‌تواند به ارتقا کیفی آنها کمک کند، افزود: در بستر بسیج که نیرویی کاملا مردمی است، می توان زیر یک پرچم بود و در راستای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن قدم برداشت .

علی اکبری ادامه داد: شورای بسیج رسانه متشکل از نخبگان رسانه ای شهرری هستند که فعالیت خود را با برگزاری جلسات مستمر و بررسی های کارشناسی شروع کرده و انشاا...  موانعی را که در مسیر فعالیت‌های رسانه ای در بین عزیزان است با کمک و مساعدت مسئولان از میان برمی دارند.

مسئول بسیج رسانه ری تاکید کرد: ماهیت این بسیج ماهیتی فرهنگی است و هیات رئیسه درصدد است تا در راستای پیوند ناگسستنی میان رسانه و فرهنگ وارد عمل شود.

به گفته وی، جذب نیروهای بسیجی،‌ برگزاری نشست‌های تخصصی و عمومی، انجام فعالیت‌های پژوهشی و  ورزشی، طراحی و اجرای باشگاه مجازی رسانه (پاتوق رسانه)، تشکیل جلسات حلقه صالحین،‌ حمایت از نخبگان رسانه‌ای و برگزاری اردوهای فرهنگی از دیگر فعالیت های پیش روی هیات رئیسه این تشکل است .

علی اکبری اظهار داشت: تمامی مدیران، سردبیران، خبرنگاران، عکاسان و برنامه‌سازان و همه عزیزانی که در دفاتر خبری و مراحل تولید کلیه رسانه‌های خبری اعم از صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سایت‌های خبری فعالیت دارند می‌توانند به عضویت بسیج رسانه درآیند.

خبرنگار: روح الله حسین زاده

استان تهران بسیج رسانه مصطفی علی اکبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر