کد خبر: 468610 A

جام جهانی کیک بوکسینگ WKN _ تهران؛

مسابقات جام جهانی کیک بوکسینگ WKN جمعه شب و با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، این رقابت ها که در مجموعه ورزشی پیام تهران برگزار شد، نخستین رویداد جهانی کیک بوکسینگ بود که به میزبانی کشورمان برگزار می شد که با تلاش های سید «حمید رضا حجازی» (رئیس IKN) ایران به نحو مطلوب برگزار شد.

این مسابقات یک تورنمنت هشت نفره برای کسب عنوان قهرمانی وزن 70 کیلوگرم بود و علاوه بر آن، چند مبارزه دیگر در اوزان مختلف نیز انجام شدند. هشت فایتر حاضر در قسمت تورنمنت به این شرح بودند: محمد حسین درودیان (ایران)-کریستوفر روتین (مالت)-اریک انسینگا (کامرون)-ایلان دوراند (فرانسه)-ماتیا پدیو (ایتالیا)-آندریاس چاریتو (قبرس)-تسویوشی هارونو (ژاپن) و علی اصغر حسینی (افغانستان).

محمد حسین درودیان و علی اصغر حسینی با پیروزی در برابر حریفان در دو سمت تورنمنت خود را به فینال رساندند و رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. هیجان فینال وقتی بیشتر حس شد که این یک مبارزه انتقامی برای فایتر افغانستانی به شمار می آمد. زیرا درودیان و حسینی پیش از این با هم مبارزه ای داشتند و در آن مبارزه، درودیان موفق به پیروزی شده بود.

مبارزه فینال بر خلاف مبارزات مرحله یک چهارم و نیمه نهایی تورنمنت، پنج رانده برگزار شد. نماینده افغانستان با شروع مبارزه تسلط و کنترل خود را بر رینگ و روند مبارزه نشان داد و توانست درودیان را ناک دان کند.این روند او در راندهای دوم و سوم نیز ادامه داشت. واکنش درودیان از راند چهارم شروع شد و در صدد جبران امتیازات و پیروزی بر حسینی بود، ولی برای جبران کمی دیر شده بود و پس از پایان راند پنجم علی اصغر حسینی با رای متحد داوران و با امتیاز، پیروز مبارزه و فاتح تورنمنت معرفی شد.

اما نتایج سایر مبارزات این رویداد به این شرح است:

مبارزه عنوان سوپر کروزرویت WKN: سینا کریمیان (ایران) با ناک اوتی زیبا (ضربه پرشی زانو) نیل آکونیو (آلمان) را شکست داد.

مبارزه عنوان نیمه سنگین وزن WKN: وحید مهدوی (ایران) با ناک اوت (ضریه های کیک) گئوری (گرجستان) را مغلوب خود ساخت.

مبارزه عنوان بین المللی WKN (وزن 75 کیلوگرم): محمد مرادی (ایران) با امتیاز بر سورافون چوبون (تایلند) چیره شد.

مبارزه عنوان بین المللی WKN (وزن 80 کیلوگرم): آرمین ابراهیم پور (ایران) با امتیاز پیراپونگ چنچوم (لائوس) را شکست داد.

ایران جام جهانی رقابت کسب عنوان قهرمانی گرجستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر