کد خبر: 565537 A

به میزبانی جزیره کیش؛

نخستین سمینار مدیریت هوش اقتصادی با حمایت انجمن علمی استعدادهای برتر ایران تحت نظارت نهاد ریاست جمهوری و وزرات ورزش و جوانان، 6 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از دبیرخانه اجرایی سمینار، مهندس امین سنجرانی با اعلام این خبر افزود: شرایط رقابتی فضای کسب و کار ، این روزها همه را به تکاپو انداخته است. هر کس را به نحوی، آنهایی که زمانی کسب و کارهای پر رونقی داشته‌اند و اکنون به طرق مختلف با رکود مواجه‌اند، یا کسانی که به ‌ایده‌ای نو، پردرآمد و جذاب فکر می‌کنند. اصول و قوانینی در پول در آوردن وجود دارد که قوانین و قواعد نانوشته کسب و کار نامیده می شود، اما متاسفانه اغلب تمایل داریم از شکست ها و تجربیات تلخ درس بگیریم، ما هر چه بهتر بتوانیم نقصان اطلاعات را از طریق دریافت دانش، تجربیات و مطالعات اساتید برجسته در سمینارها و کارگاه های آموزشی برطرف کنیم در کسب و کار نیز کمتر دچار اشتباه می شویم.

وی در ادامه افزود: آشنایی کلی با منابع تامین سرمایه ، وام و تسهیلات در ایران، تحلیل سپرده های بانکی و بحران ورشکستگی فعالان اقتصادی، سرمایه گذاری و خرید سهام شرکت های داخلی وخارجی، روش‌های آماده‌سازی سازمان و نیروی انسانی برای پذیرش و تطبیق با تحولات 5 سال آینده ،تحلیل بازارهای مختلف و فرصت‌های سرمایه گذاری از اهداف برگزاری سمینار مدیریت هوش اقتصادی است.

دبیر اجرایی سمینار به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده در زمینه برگزاری سمینار مدیریت هوش اقتصادی تصریح کرد: با همکاری انجمن علمی‌استعدادهای برتر ایران، در این سمینار به ارائه روش‌هایی خواهیم پرداخت که شما با استفاده از آنها بتوانید هوش اقتصادی خود را به فرزندانتان انتقال دهید تا بتوانند جانشین شایسته ای برای شما و کسب و کارشان درآینده باشند.

انجمن علمی ایران سرمایه نهاد ریاست جمهوری ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر