کد خبر: 448145 A

ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی(با محوریت ایرانی، اسلامی)فردا با حضور برخی مقامات وزارت ارشاد و وزارت آموزش و پرورش در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران گشایش می یابد و صدها نوع اسباب بازی های مختلفو همچنین بازی های بومی عرضه و به نمایش مخاطبان بویژه کودکان و خانواده ها گذاشته می شود.

به گزارش ایلنا؛ در این نمایشگاه انواع اسباب بازی های فکری،هوشی، آموزشی، وسایل بازی همچون اسکوتر، اسکیت،اسباب‌بازی‌های الکتریکی، ربات ها ،چرتکه ها، انواع پازل ها، انواع بازی های مکعبی سه بعدی، وسایل بازی رنگ شناسی،خمیر بازی، بازی های آموزشی،انواع اسباببازیهای پسرانه، انواع ماشین و کامیون، رالی اسپرت و انواع عروسک ها، ماشین و کامیون، سه چرخهو ده ها مورد دیگر ارائه و در معرض دید علاقمندان بویژه کودکان و والدین قرار خواهد گرفت.

در ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی،اسباب بازیو تولیداتیکه مورد تأیید شورای نظارت بر اسباب بازی کشور و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفائی کودکان مفید است،عرضه می شود و برای اولین بار شرکتها مجوز هولوگرام اسباب بازی را به نمایش عمومی می گذارند.

معرفی اسباب بازی­های مؤثر در رشد جسمی و ذهنی کودکان، آشنایی تولید کنندگان اسباب بازی با نیازهای این قشر، ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای تولید کنندگان داخلی و ترویج مبانی اصولی ارتباط آگاهانه ، یکپارچه سازی فعالیت های این حوزه، ایجاد فرهنگ انتخاب درست اسباب بازی و ایجاد فضای فرهنگی در توسعه سرگرمی و اسباب بازی،مهمترین اهداف برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی بازی و اسباب بازی است.

مشاوره به خانواده ها برای انتخاب اسباب بازی مناسب، برگزاری کارگاه های رنگ شناسی،برگزاری بازی های محلی مناطق مختلف کشور، حضورشرکت های دانش­بنیان دریافت اسباب بازی های دست دوم خانواده ها و اهدای آنها به نیازمندان برخی از برنامه های جانبی ششمین نمایشگاه بین المللی بازی و اسباب بازی است.همچنین برنامه بازدید گروهی نونهالان و کودکان و دانش آموزان از نمایشگاه نیز هماهنگ شده است

قرار است در حاشیه ششمین نمایشگاه ملی بازی و اسباب بازی ؛ برنامه های متنوعی نیز برای کودکان و والدین آنها به اجرا گذاشته شود.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه، تولید کنندگان اسباب بازی و سرگرمی، تولید کنندگان بازی های کمک آموزشی، دست اندرکاران توزیع اسباب بازی و سرگرمی، تولید کنندگان تجهیزات و مواد اولیه تولید و ساخت اسباب بازی و سرگرمی و ارائه کنندگان خدمات بازرگانی هستند.

ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی ازفردا تا یک بهمن ماه هر روز از ساعت 9 تا 20 (هشت شب) در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

اسباب بازی اسباب بازی های بازی حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر