کد خبر: 451781 A

اقدام سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی؛

سایپا در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی و به منظور حمایت از طرح احیای دریاچه ارومیه، نخستین خودرو "ساینا اتوماتیک سبز" را پس از تولید، به این طرح اهدا خواهد کرد.

به گزارش ایلنا: در همایش روز ملی هوای پاک که با شعار "با هم به سوی هوای پاک" و با حضور دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیطزیست، مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر مهدی جمالی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در محل سازمان حفاظت محیطزیست برگزار شد، گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیتهای اجتماعی و تلاش برای داشتن هوای پاک در کنار دستگاههای مسئول و مردم به منظور حمایت از طرح احیای دریاچه ارومیه، با اهدای اولین خودروی ساینا اتوماتیک سبز، که در آینده نزدیک تولید آن آغاز خواهد شد به این کمپین می پیوندد.

همچنین سایپا در سالهای اخیر با اجرای پروژه های متعدد برای ارتقاء کیفیت محصولات همواره تلاش کرده طرح های موثری در تولید محصول باکیفیت و کاهش آلاینده های زیست محیطی اجرا کند.

گفتنی است سایپا با سیاست گذاری و شعار دوستدار محیطزیست در حوزه فرایندها، محصولات و مسئولیت های اجتماعی از سال های گذشته همواره در اتخاذ سیاست ها و راهبردهای اجرایی زیست محیطی و هوای پاک پیشگام بوده و برنامه های متنوعی را از گذشته اجرا کرده و هم اکنون نیز دردست اجرا دارد.

 

خودرو دریاچه ارومیه سایپا معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر