کد خبر: 451788 A

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در گزارش ماهیانه خود در آذر ماه سال جاری بار دیگر رنو ساندرو شرکت پارس خودرو از گروه سایپا را در صدر خودروهای باکیفیت در رنج قیمتی خود معرفی کرد.

به گزارش ایلنا؛ در آخرین ارزشیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که در آن 17 خودرو تولید داخل مورد ارزیابی قرار گرفتند، خودروی رنو ساندروی این شرکت توانست با بیشترین امتیاز کیفی نسبت به سایر خودروها، همانند گذشته 4ستاره کیفی را به خود اختصاص دهد تا همچنان صدرنشین بلامنازع این جدول باشد.

بنابراین گزارش؛ در بخش خودروهای سواری در بازه قیمتی 250تا500 میلون ریال، بالاترین امتیاز کیفی که شامل 4 ستاره از مجموع 5 ستاره می‌شود به خودروی رنو ساندرو رسیده است تا مانند همیشه با برتری مطلق جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد. به این ترتیب ساندرو از ابتدای تولید تا کنون رکوردار حضور در صدر جدول با کیفیت ترین خودروهای کشور است.

گفتنی است؛ این خودرو در پیشرفته ترین خط تولید خودرو در کشور که در شرکت پارس خودرو قرار دارد، تولید می شود. ساندرو بر روی پلتفرم B90 رنو ساخته شده که دارای پیشرانه K4M با حجم 1.6 لیتر و قدرت 105 اسب بخار است.

پارس خودرو یکی از شرکت های گروه سایپا و از کیفی ترین خوردوسازان کشوراست که پیشرانه محصولاتش مطابق با استاندارد یورو 4 و یورو 5 ساخته می شود، و بر همین اساس این شرکت به عنوان خودروساز سبز کشور شناخته شده است.

 

استاندارد ایران جدول سایپا پارس خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر