کد خبر: 457152 A

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت خبر داد:

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون هفت هزار و 500 واحد صنعتی با دریافت تسهیلات خروج از رکود به چرخه تولید و فعالیت بازگشته اند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا فیاض در دیدار با امام جمعه اصفهان؛ با اعلام این خبر؛ افزود: 22 هزار واحد صنعتی موجود در کشور کوچک و متوسط هستند و امسال از مجموع 16 هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده به صنایع ؛حدود 14 هزار و 500 میلیارد تومان تا کنون پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع 33 طرح بزرگ و ملی در دست اجرا در سطح کشور ، 18 طرح افتتاح شده، هفت طرح در دهه فجر و باقی طرح ها تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

معاون توسعه مدیرت ، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: از مجموع هفت هزار طرح نیمه کاره در کشور حدود پنج هزار طرح به مرحله راه اندازی رسیده است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز در این دیدار گفت: کارهای خوبی در دولت یازدهم انجام شده است که مجموعه اقدامات و خدمات حکومت و دولت در دهه فجر باید ارائه شود.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد اظهار کرد: امروز کمتر روستایی در کشور از آب، برق، گاز و تلفن بی بهره است و در استان اصفهان روستایی وجود ندارد که از این امکانات برخوردار نباشد.

امام جمعه اصفهان تاکید کرد: دولت ها نباید اشتباهات دولت های قبلی را تکرار کنند.

وی پرداخت یارانه به همه افراد جامعه را بی تدبیری و اشتباه دولت قبل دانست و گفت : دولت اسلامی باید افراد فقیر و نیازمند را شناسایی کند و به آنها یارانه پرداخت کند.

دولت صنعت وزارت صنعت معدن و تجارت یارانه واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر