کد خبر: 462650 A

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست ارائه می شود:

مدیر دفتر بهداشت ، ایمنی ،محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت : جامعیت و یکپارچگی در 4 محور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی در بخش صنعت و معدن کشور، ارائه می گردد.

به گزارش ایلنا، رسول یاراحمدی با بیان این مطلب افزود:  با توجه به سیاست‌ کلی نظام  و توجه دولت تدبیر و امید به مقوله حفاظت از محیط زیست ، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست با حضور سازمان ها و شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود .

وی با اشاره اینکه 37 سازمان تابعه و وابسته در فضایی به وسعت 250 متر دستاوردهای زیست محیطی  HSEE را در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست عرضه می کنند تکید کرد: "سیستم های مدیریت یکپارچه بهداشت،‌ ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE.IMS) وزارت صنعت، معدن و تجارت" در نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست به مدت 4 روز از تاریخ  6 لغایت 9 اسفند ماه 1395 انواع دستاوردهای جدید در این حوزه را ارائه خواهد کرد.

دکتر  یار احمدی افزود : قابلیت‌های بالقوه و بالفعل برنامه‌ها، ‌اقدامات و تعاملات HSEE وزارت صنعت، معدن و تجارت در این نمایشگاه ارائه می گردد.

دامنه فعالیت‌های HSEE (گستردگی،حوزه‌های تخصصی، شاغلین، سازمان‌های وابسته و تابعه و...)، ارائه نتایج اقدامات و شاخص‌های عملکردی در حوزه‌های چهار گانه و رونمایی از برنامه‌های پیش روی HSEE وزارت در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی گفت : در خلال این نمایشگاه دوره‌های آموزشی و پنل های تخصص در چهار حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی برگزار خواهد شد.

مدیر دفتر بهداشت ، ایمنی ،محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت از کلیه متخصصان، فعالین، اساتید و دانشجویان علاقه‌مند در حوزه محیط زیست دعوت کرد که در غرفه HSEE وزارت صنعت، معدن و تجارت واقع در سالن خلیج‌فارس بازدید نموده و ضمن آشنایی با فعالیت‌های این وزارت، ما را از نظرات تخصصی خود بهره‌مند سازند.

انرژی صنعت و معدن محیط زیست نمایشگاه بین المللی وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر