کد خبر: 466282 A

در اولین جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت، نشان ملی مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی، شرکت ایران خودرو خراسان، شایسته تقدیر شناخته شد.

به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، پیرو فراخوان رسمی دبیرخانه این جشنواره، طبق هماهنگی ها و برنامه ریزی انجام شده، با تشکیل تیم های مرتبط، مستندات اقدامات انجام شده گردآوری و به دبیرخانه آن جشنواره ارسال شد که در نهایت با اعلام نتایج هیئت داوران جشنواره، شرکت ایران خودرو خراسان به پاس تلاش در تبین فعالیت های مرتبط با شاخص های مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی بر سلامت، شایسته تقدیر شناخته شد.

این جشنواره ملی فعالیت ها و اقدامات انجام شده تاثیر گذار بر حوزه سلامت در شرکت ها و سازمان ها را در محورهای دانش، تعهد، مسوولیت پذیری، پاسخگویی، تحقیق و اقدام مورد بررسی و سنجش قرار می دهد.

 لازم به ذکر است مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره با حضور ریاست محترم جمهور برخی وزرا و مقامات عالیرتبه هیئت دولت، نمایندگان سازمان جهانی بهداشت، روسای دانشگاههای علوم پزشکی، استانداران و اعضای شوراهای سلامت استان ها و سایر ذیربطان حوزه سلامت کشور در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.         

 

ایران خودرو خودرو سلامت شاخص هیئت دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر