کد خبر: 495425 A

قائم مقام جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی خبر داد:

قائم مقام و معاون سازمان جهاد کشاورزش آذربایجان شرقی از توزیع بیش از 1400 تن شکر سفید و درجه یک برای ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایلنا از آذربایجان شرقی، مهندس اکبر فتحی قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در خصوص چگونگی توزیع شکر اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، جهت تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در مجموع مقدار 1478 تن شکر سفید درجه یک تصفیه شده بین واحدهای صنفی و صنعتی استان که نمی‌توانند بصورت انبوه از بورس، شکر تهیه نمایند توزیع خواهد شد.

او در ادامه افزود: قیمت شکر تحویلی به واحدهای صنفی و صنعتی استان درب کارخانه در نقده به ازای هر کیلوگرم ۲۵۲۰ تومان محاسبه شده است.

قائم مقام رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان صنفی و صنعتی بزرگ کما فی‌السابق می‌توانند از طریق مراجعه به بورس کالا نسبت به تهیه شکر مورد نیازشان اقدام نمایند خاطر نشان کرد: واحدهای صنفی و صنعتی که به شکر کمتری نیاز دارند می‌توانند با دریافت حواله مستقیم از مدیریت تنظیم بازار محصولات و نهاده‌های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی به تناسب میزان مصرف و پروانه‌ی بهره برداری خود، از محل کارخانه درشهر نقده خریداری کنند.

وی در پایان افزود: واحدهای صنفی و صنعتی در شهرستان‌ها جهت تهیه و دریافت حواله خرید می‌توانند به مدیریت جهادکشاورزی در شهرستان‌ها مراجعه نمایند.

 

شکر ماه رمضان اکبر فتحی قائم مقام جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر